reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
Doris - na poczatku pomalu wprowadzalam gluten wg zalecen, teraz maly skonczyl 8 miesiecy i od conajmniej miesiaca..pewnie trche dluzej wcina kaszki glutenowe
 
Doris a jakiego niekapka z nuby uzywasz? Jak napisalas to przypomnialo mi sie ze ez mam w szafce dwa ich kubki i moze bym z nich sprobowala - tyle,ze na nich nie ma info od jakiego wieku mozna je stosowac.

Co do glutenu to nie podpowiem. Ja kupilam zosce kaszke - mieszanke trzech zboz - i ona zawiera gluten. Robie ja normalnie jak inne i daje i pojecia nie mam ile w niej tego glutenu jest.
 
Moj J tez nie jest fanem niekapkow, tez ma 3 i zadnego nie lubi :-D

Za to coraz czesciej pije z tego National Childbirth Trust Shop :: Doidy cup

Pytanie z innej beczki, czy mozna 7mio miesiecznym maluchom dawac bialko zwierzece codziennie? Przedwczoraj dadddus mu zaserwowal warzywka z indykiem, wczoraj krolikiem a dzis z lososiem. Nie za czesto? :eek:
 
MsrF jest ok!:-) Mięsko można codziennie, raz lub dwa razy w tyg można zastąpić mięsko rybą, i co drugi dzień oprócz tego zalecają dawać pół żółtka:tak:
Tak, że tatuś karmi Dżemika prawidłowo:-)
 
a Marcel nie za bardzo chce pic z niekapka.... mamy of course Aventu bo pamietam ze Oliwia od razu soę rpzekonała.Marcelek natomiast pocimka troszkę i wyciaga z dziuba:dry:jeszcze się nei zdaztło zeby całą herbatke (bo tym go rpzez niekapka poję) wypił przez ten ustnik:-(ale nie poddaje sie.Codziennie mu go proponuje i próbuje czy już czas.Czasem pociagnie wiecej czasem mniej.Ale najczęscie po prostu zmieniam mu na smoczek 2 i wtedy wypija jednym haustem do dna;-)moze trzebaby spróbować innego ustnika z innej firmy:baffled:
 
reklama
Do góry