reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmimy...

reklama
a i tak najwazniejsze żeby dziecku pasowały;-)jak te które mnie sie podobaja maja mi syna uczulac (o dziwo po 7 miesiącach uzytkowania) to wole sie przemeczyc z bezzapachowymi, grubymi i niezbyt nawilżonymi Huggiesami....
 
Ja daję całe tak raz w tygodniu już gdzieś od miesiąca albo półtora:tak:A pediatra mówiła, że pół raz na dwa dni:confused: ja sądzę, że codziennie to chyba przesada, bo można dodawać masło, oliwę z oliwek lub właśnie to żółtko:tak:
 
reklama
My mamy zalecenie żeby po 7-mym miesiącu dodawać 1/4 do zupki lub obiadku.
Mam zamiar od poniedziałku wprowadzać;-):tak:!!

A co do żywienia, to ja na razie nie daje Martynce nic do picia oprócz cycusia, chociaż teraz zauważyłam w książeczce, że mi Pani Doktor wpisała (po 7-mym miesiącu ) na drugie śniadanie Miśkopty+Kompot lub Herbatka, więc chyba zacznę próbować...:sorry2:
U nas rano jak na razie schemat wygląda tak:
- rano jest cycuś
- potem deserek owocowy (125ml)
- przed pierwszą drzemką cycuś
- potem zupka (190ml)
- przed drugą drzemką znowu cycuś
- pod wieczór kaszka (190ml)
- na dobranoc cyc
Oczywiście w nocy też cucyś; ostatnio ok 2-3 razy, więc jeszcze dość często karmię. A pielucha po nocy jest tak 'nabombiona', że Zuza ugina się pod jej ciężarem jak wyrzuca ją do kosza, hehe:-D:-D Ale w dzień też dużo siusia, chociaż mam wrażenie że zdecydowanie częściej robi kupsztala..:-p
Czy Wasze dzieci też tak często się wypróżniają, bo ja odkąd wprowadziłam dodatkowe jedzenie to zmieniam pieluchę kilka razy dziennie....!:szok: A wcześniej to się załatwiała raz na dwa, trzy dni...:sorry2:
 
Do góry