reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

Doris ja Kondzioszkowi kupiłam mini marchewke gerbera chyba ona ma 75ml i dałam mu połowe tego słoiczka a na nastepny dzien dokończył go. Kolejnego dnia zjadł cały mini słoiczek a potem jzu dawałam normalne 125g całe . Jak wprowadzam nowe smaki to tyle ile sam zje;-)a maxymalnie to cały sloiczek czli 125g
 
reklama
Milence zaczęłam podawać od kilku łyżeczek. Ale chociaż dostaje różne dania od ponad miesiąca to i tak jednorazowo nie zje więcej niż pół słoiczka :szok: Mam wrażenie, że ona nie traktuje tego jak jedzenia, tylko je tak długo aż jej się znudzi.
 
Milence zaczęłam podawać od kilku łyżeczek. Ale chociaż dostaje różne dania od ponad miesiąca to i tak jednorazowo nie zje więcej niż pół słoiczka :szok: Mam wrażenie, że ona nie traktuje tego jak jedzenia, tylko je tak długo aż jej się znudzi.
Giza u nas to samo -inne jedzenie jakby było sposobem na nudę. Cały słoiczek tylko zjadła dynii z ziemniakiem.

Darinia to moja Miśka też tak ma po jabłku. Takie czerwone plamy przy oczkach.
 
Dziewczyny kiedy bendziecie przestawac karmic maluchy w nocy????? Bo ja bym juz chciala nie karmic malego w nocy, budzi sie raz tak miedzy 3 a 4. I zawsze daje mu butle ale teraz jak ma juz zeby to niechce go karmic w nocy. Tylko jak go oduczyc:confused: Przedwczoraj sie obudzil to dalam mu wode wypil 100ml i lezal czekal na butle no to w koncu dalam mu i zjadl 120ml. Dzisiaj juz lepjej obudzil sie o 3 i wypil 120 ml wody no ale nie chcial zasnac wiec zrobilam mu mleko ale wypil juz tylko 60ml i zasna.
 
Dziewczyny kiedy bendziecie przestawac karmic maluchy w nocy?????

Ja to zaczynam wątpić, że to kiedykolwiek nastąpi, bo Tymon budzi się jak noworodek - co 3 godziny: karmię go na śpiocha o 23.00 a potem to między 02.00-03.00 i 05.00-06.00 a później to już o 06.30-7.30 wstaje. :no::no::no:


Dzięki dziewczyny! Mrowa właśnie taki maleńki słoiczek kupiłam ze 2 tygodnie temu ale powstrzymałam się, żeby go jeszcze Tymkowi nie dawać :-D:-D:-D Czeka sobie ze słoiczkiem jabłek :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Dziewczyny kiedy bendziecie przestawac karmic maluchy w nocy?????

Dusiu, niestety nie wiem jak pomóc:-(, bo ja Joli już nie karmie w nocy od miesiąca i przesypia od 20 do 7.30-8.00, a jak się obudzi w nocy to podaję jej smoka i zasypia dalej:tak:
Może dlatego, ze od 16 karmię ją co 2 godziny:confused:

Ninja, ja tez mam słoiczek z marchewką i czeka, i czeka sobie na lepsze dla niego czasy:-D
 
Do góry