reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

mam pytanie o kupkę ostatnio Zuzia zrobiła ciemnozieloną jakby zgniła zieleń z domieszką szarego czy mam się martwić? zaczęła się taka jak jadłam truskawki i były upały:-(
 
reklama
Wczoraj Michalek zjadla pierwszego slodkiego ziemniaczka, zjadl pare lyzek a jak sie oblizywal :-) i lekko wybrudzil
m1yf1.jpg
http://img107.imageshack.us/my.php?image=m1yf1.jpg
 
Dusia - świetne zdjęcie!

A co do koloru kup, to myślę, że kolor ma duże znaczenie - lekarz zawsze przecież pyta o kolor kupy jak coś się dzieje :confused:
Darinia - a może wystarczyłby telefon do Twojego pediatry, żebyś była spokojna?
 
Ostatnia edycja:
I znowu chyba co kraj to co innego muwia. Tutaj tylko jak jest biala to muwia ze cos nie tak.
Ale raz na jakis czas chyba moze byc zielona tylko moze jak przez dluzszy czas to wtedy cos nie tak. I gdzies wyczytalam: Zielona kupka nie świadczy o niczym złym. Objawami związanymi ze stolcem, które są niepokojące u niemowląt są: krew, śluz w stolcu lub częstotliwość znacznie większa lub mniejsza od zwyczajnej. Kolor nie ma znaczenia.

Co lekarz to inna opinia. Najlepjej tak jak muwi ninja zadzwon do lekarza aby sie upewnic.
 
Darinia Jeremi robi żółto-zielone i pediatra uważa, że wsio oki:-D, a u Was to może te truskawy, bo podobno dziecko może odreagować nawet tydzień nowości pokarmowe. Najlepiej zadzwoń jak radzi Ninja, bo to co jednych norma to u innych już nie :tak:będziesz spokojniejsza, jak usłyszysz od pediatry, że wszystko ok;-):-)
Dusia - czarna:szok: to u nas już poważny powód do niepokoju, bo może świadczyć o nietolertancji glutenu chyba:nerd:
 
Ale on pije mleko na recepte bo ma alergie na mleko zwykle wiec to jest najlagodniejsze mleko jakie jest. I tak muwila lekarka ze nie kture dzieci robia po nim czarne kupki i to jest normalne
Aaaa....! To takie buty:-DWybacz, bo ja niedoinformowana jestem:zawstydzona/y:;-) dawno mnie tu nie było:-D
 
reklama
Do góry