reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

Jak dobrze mieć Was...

Darinia
, Zuzia podobnie jak Jola ma kolor kupki... też po dużej ilości truskawek zjedzonych przeze mnie:tak:

Dusia, czarne kupki są po żelazie zawartym w mleku modyfikowanym (czasem się zdarza), ale zmiana na taki kolor może świadczyć o zawartości w niej krwi (dzwoń do lekarza)
Natomiast biała świadczy o braku w nim żółci (dzwoń do lekarza):tak:

 
reklama
Dusia sliczny Misek. Widac bardzo pyszne bylo bo az nosem smakowal ziemniaczka hehhe.Juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla juzKaye tak karmic slodko wygladaja takie umorusane pyszczki.
 
Ostatnia edycja:
Beti- u nas byla krew w kupce a kupki byly koloru normalnego takie zoltawo zielone ale krwi nie bylo widac golym okiem dopiero jak lekarka wziela pod mikroskop. I wtedy nam przepisala mleko Neocate (na recepte) i na tym mleku zacza robic czarne kupki ale to normalne muwila i nie jest to przez zelazo bo pytalam. Poprostu jakies tam inne skaldniki to mleko ma co powoduja ciemne kupy.
 
Ale boski Michałek ...Smakowało..smakowiło..Widać:tak::-D
A my mielismy też "czrną" kupkę...ale to było jednorazowo...Bo tak mi "obgryzła"brodawki..że nawet niezauważyłam(bo mnie nie bolało).że mi z jednego kanalika krew leci:szok:..i dopiero jak jej cycuś wyszedł z buzi..patrzę .a moja mała wygląda jak mały wampirek:szok::laugh2:.. Myślałam że będą z tego powodu większe efekty..ale nic prócz tej czarnej kupy nie było..(pamiętam że z Alexem tez tak miałam..i wtedy dzwoniłam do lekarza..)
 
a możliwe że to po innej herbatce? bo Zuzia raz dostała inna i po tym to się zaczęło lekarz powiedział żeby się nie martwić ale jak chce to mogę mu ja pokazać tzn kopkę:baffled: koniec z truskawkami zobaczymy za kilka dnia
 
Darinia jeśli nie ma żadnych innych niepokojących objawów, to chyba nie musisz się martwić.

Ewa co za historia z tym wampirkiem:szok:

Befatka moźesz napisać ile dawałaś tej wody i jak często?
 
reklama
Do góry