reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

A moja od trzech dni je tylko ogórki małosolne i cyca, na widok łyżki kręci głową na boki i mówi nie nie nie. Muszę jej wcisnąć pierwszą łyżkę, jak posmakuje to wtedy dopiero je. Oszaleć można z taką księżną :confused2: Tylko pozazdrościć apetytu kolegom...
 
reklama
Hope ja to znam! :D Jak Młody się zbiesi i walnie focha to zaczyna mi się chować po kątach na widok łyżki i wrzeszczy. Ale ja mam patent na to bo olewam fochy i wrzaski i czekam przy stole. Po chwili sięga po rozum i sam przychodzi z otwartą buzią :)
 
Marzena a moja zarzuca ręce do tyłu i wychodzi do drugiego pokoju :-D

Jolek szczęściem, że chociaż owoce mamy na topie, pytanie czy mam dziecko czy kozę :laugh2: Ty przynajmniej masz po męsku, mięcho ;-)
 
U nas w niedzielę tata karmił łobuza. Dumny z siebie przyszedł i powiedział na śniadanie zjadła 2 parówki po czym ja wstałam poszłam do kuchni i w misce od kota obie leżą. Ładnie się z kicia podzieliła:)
 
styna może były 4?;-) dwie dla małej dwie dla kici

Juniorek pierwszą łyżkę wypluwa, dopiero jak wypluje to smakuje co było i wcina dalej.Aż do ostatniej łyżki.Tej też nie tyka:-D ot taki foszek
ogórów niet, bleeeeeee, mięcho wcina, dzisiaj zeżarł kawę z ekspresu,w ziarnach prosto z młynka(grzebał i wyciągnał pełną garść).Och jak cmokał i chrupał.A teraz od rana nie śpi:-D
 
Ostatnia edycja:
Mam dwa pytania:-)
Pierwsze do Marzeny - jak Ci się udało odcyckować Mateusza, bo z tego co pamiętam to On niebutelkowy był? Zasypiał przy cycu??

A drugie pytanie do wszystkich. Jakie dajecie jogurty, ewentualnie serki hom., chodzi mi konkretnie o firmę, ja z reguły daję naturalny + zmiksowane maliny bądź inne owoce, ale widzę, że się nudzi młodej. Te jogurty dzieciowe nestle czy bobovity po pierwsze dość drogie są, a po drugie średnio Marti smakują. A taki jogurt czy serek to alternatywa dla kanapki np. na drugie śniadanie czy podwieczorek
 
reklama
Styna dopiero doczytałam z tymi parówkami :D:D U mnie Igi też namiętnie psa karmi :)

Basiekk
ja tam kupuję w biedronie serki homo z owocami albo te biedronkowe danonki i łączę je z owocami z babydreama.
DZisiaj kupiłam Igiemu kaszkę manną z owockami,ale spróbował łyżeczkę, a na następną powiedział nie i pokiwał głową:/ Widać on niekaszkowy tak jak ja.
 

Podobne tematy

Do góry