reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
ciotki dajcie brze jakies propozycje na podwieczorek bo moja biedna pimpkowa codziennie wcina chlebek z owocem lub chlebek z jogurtem :sorry2: bo kaszka jest przed południem, a mleczko na śniadanko i kolację :tak:
 
u mnie to jest to, że wszystko mi sie wydaje takie malo treściwe, a ona taka drobniutka ;) ale fakt ... budyniu nie robilam, kisielu też nie, zupki owocowej też więc jest co robic :) dzięki :)
 
i ja się podpisuję pod kisieleem i budyniem i owockami:tak:

Kisiel z makaronem matko zaraz puszczę gluta na klawiaturę:baffled:;-) noooo ale Frankowi może smakować jutro zrobię:tak:

Bra owocki też są wartościowe a jeść dzieciaki powinny codziennie:tak:
Franek też chudzielec straszny :-( zajada

Rano kanapki jedna ze zwykłego chlebka mała albo razowe dwie bez skórki z: serem, wędliną, mięskiem, dżemem, jajkiem zapija to cherbatką miętąwą zazwyczaj
później zupa/obiad
później zależ jak wstanie z drzemki drugie danie (tego posiłku zazwyczaj nie ma)
później kaszka
później owoce albo kisiel właśnie
i już na noc mleko

Ilości tego wszystkiego są mizerne dlatego taki chudy pewnie
 
Lenek je owoce ale przed południem , a resztę właśnie z chlebkiem.

u nas ostatnio jest tak:

sniadanko mm
2 sniadanko kaszka z owocem
obiadek - konkret :)
podwieczorek- chlebek z owocem lub jogurtem
kolacja mm
posiłek w nocy mm

ale tak jak u ciebie agacio ilości nie takie jak mamusia by chciała :)
 
reklama
u nas dzien wygląda tak:
Rano zanim matka zwlecze zwłoki z wyra cycuś do oporu :p:p:p:p
Koło 9 - 300 ml kaszki owocowej
kolo 12 - obiados zazwyczaj 200 ml, ale rozpędem to potrafi wciągnąc 2 tyle
koło 16 zjada deser, czyli albo słoik, albo kisiel, albo coś. Między 12 a 16 daje mu jeszcze banana jak mam ładne, ale nie zawsze zje, albo jabco - to zazwyczaj zjada
19-20 zjada znowu ok 300 ml kaszuli
Na dobranoc cycor.
Pakuje w niego tyle tej kaszki na mm, bo samej butli Tymko nie chce wcale, a mojego mleka to jest tyle co kot napłakał, więc jakoś się staram nadrabiać. Czasami podam też jakiś jogurcik ale to rzadko.

Zdażają się dni lepsze i gorsze, czasem mu daje flipsy, albo wafle ryżowe a czasem nie.

Z napojów to Tymol właściwie nie chce nić po za wodą. Sam pije z kubeczka tego 360 stopni, więc kiedy chce to sobie bierze i pije. Czasem dam mu sok, ale póki co podszedł mu jako tako jeden jabcowo brzoskwiniowy.

Kisiel uwielbiamy,dlatego spróbujemy tą wersje z kluskami :D
Ryż z owocami nam wybitnie póki co nie podchodzi.

Co do kanapek to najlepsze są te co mama zjada - i tu pytanie czy moge mu już dawać gryzać dorosłej wędliny (staramy się kupować zawsze jakąś lepszą - nie mielonkę, czy jakąś taką sprasowaną różówkę - tylko takie no co widać żyłki fakture mięska o i ma mięskowy kolor :p), kochamy bułeczki francuskie też!

...... I NUTELLE!


żartowałam :-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry