reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

reklama
Dziewczyny które mają Lovi , dzieci piją z tych kubeczków?
Jagódka nadal nie rozumie, że ma zassać, mam przeczucie, że zacznie z niego korzystać dopiero, jak zrozumie słowo ssanie :confused2: Bo przecież zassać się umie, ale na cycu:-D
 
Agnieszka - my mamy kubek z Aventu, owszem ladny.. ale jak dziala to wiem tylko ja na razie ;-)

Agacio - dobrze ktos napisal - ciesz, sie ze Franus w ogole z czegos pije, bo Polcia to nic nie ruszy, jaki ja mialam zawsze stres jak sie kryzysos laktacyjny pojawial buuuuuuuuuuuu :tak:


Polcia niedawno, pare dni temu, i to przed zebami wychodzacymi wlasnie - pieknieeeee jadla - i faktycznie to cieszy, nie wiedzialam nawet jak bardzo! jaka to radosc gdy dziecko JE ! :)))
.. dzisiaj kiepsko juz, a marudziii...... ratunkuuuuu.......
 
hope pije :) z kubka "dorosłego" gdy widzi mnie pijącą ze swojego- chce tak samo, a z tego zwykłego między jedym piciem a drugim podanym przeze mnie , wtedy wiem ile wypija :) bardzo fajne kubki, nam pasuja oba :)

maju oby Polcia miala jak najwięcej takich jedzeniowych przebłysków. tak jak piszesz, to cieszy gdy dziecko je :)
 
Planowałam Zosię odstawić od piersi do końca marca, a teraz wiem, że nie tylko chcę, ale musze to zrobić do tego czasu, bo 2 kwietnia mam wizytę u ortopedy i dostanę blokadę w bolący mnie od porodu nadgarstek. |Właśnie wyczytałam, że działanie tego leku utrzymuje się do 4 tygodni:sorry:, więc żegnaj wtedy laktacjo...


bra - też zamierzam kupić ten zestaw, tylko najpierw sprawdzę u nas w sklepie, bo jakiś czas temu rzeczywiście była promocja - coś ok. 36zł
 
No to przynajmiej Lepi nie będziesz miała wyrzutów sumienia, ale cyckowania zawsze szkoda.
A ja wstyd się przyznać ale nie dała małemu jeszcze żadnego kubeczka,dulda wszytsko z butelki wstyd,wstyd,wstyd
Jutro się poprawię i coś mu dam, mamy też zestaw Lovi
 
lepi w takim razie może nawet będzie ci latwiej przestać ja karmić. dodatkowy argument jest ważny :) ja przestaje już od niemal 3 miesięcy i jakos nie mogę ;) nie chcę pobawiać nas tej bliskości, no jakoś nie moge no! uwielbiam Lenonka karmić i taki jest fakt.
 
reklama
Oj ja też uwielbiam:tak:. Baaaardzo. Moja Misia doszła już do takiej wprawy, że sama sobie aplikuje cyca:-);-).

Dokładnie Lepi, teraz to już mam dodatkowy argument:tak:
 

Podobne tematy

Do góry