reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

Ania nie nerwujsja:no: Skąd wiesz czy Daruś zachwilę jutro, po jutrze albo za trzy dni nie przestanie jeść bo ząbek sie będzie wybijał? Może w ten sposób próbuje nadrobić?
 
reklama
mój mały ostatnio nadrabia słabszy apetyt po chorobie. je w nocy co 4 godziny mleko. żadne inne płyny go nie oszukają. no cóż przeczekam. nerwy nic nie dają

gwarantuję Ci Aniu że miałabyś ogromnego stresa gdyby dziecko Ci nie jadło. to jest dopiero stres. ale tez nie powód do nerwów na dziecko
 
Ania kochana, nie denerwuj się. Ma apetyt to niech je, chyba jedzenia mu nie będziesz wydzielać? Organizm Darusia po prostu potrzebuje więcej, tak jak Agacia mówi, nie wiadomo czy za kilka dni mu się nie przestawi.
A ja tam się cieszę jak moje dziecko dużo je:rofl2:

Wątek z przepisami jest bez komentarzy więc dziękuje tutaj:
Agacia dzięki za przepis na budyń na mm, Martyś jadła, aż jej się uszy trzęsły:tak:
Jaipur dzięx za przepis na barszcz ukraiński, również smakował i to bardzo:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ania moj Igor od paru dni tez je jak szalony i ja sie bardzo ciesze ze ma apetyt.

Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie o kubek niekapek z aventu, dobry jest? Czy raczej nie za bardzo bo chcialabym kupic, podoba mi sie tez z TT ale nie wiem ktory lepszy?
 
Ania ja też uważam, że to może jakiś skok bo mój Mati jeszcze niedawno jadł za dwoje (pisałam tutaj, że obiadku rąbie dwa słoiki) a teraz już zjada jeden i też nie zawsze cały, kaszki też mniej. Różnie to bywa. Paula była słabo jedząca i nauczyłam się cieszyć jak dziecko je... Bo to zmienne bardzo!
 
przyszły kubki z lovi , jeden zwykły i drugi 360 st. oba są superowe, stwierdzam, że to był dobry zakup. mlodzież szaleje, więc jest dobrze :-D
 
Bra kupowałaś te dwa kubki w komplecie czy osobno??? Możesz dać link jak w komplecie<prosić:)>
 
reklama
ehh bra która z nas się chociaż nie raz wkopała w jakąś aukcję na allegro :zawstydzona/y:

wydaje mi się, że za te 2 kupki to 40 zł to cena ok. do zjedzenia.
 

Podobne tematy

Do góry