reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

reklama
Tego sie obawiam własnie no ale nie wiem już co począć:confused2: chciałabym żeby młody wogóle nie pił z butelki.... a on z tej 0-3 ciągnie:confused2:

Nie mam pomysłu.... a próbowałam już sama mu z kubka dawać to jest zalany cały moment!
 
ja daję mu najczęściej po jedzeniu blw, jak wszystko jest usyfione, to mi nie robi różnicy czy jeszcze kubek poleci z piciem.Ale śmiesznota jest- bo napije się ładnie, a ja już od razu się podniecam- "ślicznie, brawo" a juniorek zrobi chytrą minę, zarechocze, przyłoży kubek do ust i bam - rzut kubkiem w dal:-D
 
dziewczyny poradźcie jeszcze co by tu zrobić żeby Franek się nauczył pić z czegokolwiek innego niż z tej butelki:sorry:

Przystawiłam małego do cyca wieczorem i dalej to samo ściągam mleko w nadziei że jeszcze się mu odmieni ale daję mu trzy dni jak nie będzie chciał to koniec karmienia...
 
Chyba coś w sobie ma ta butelka:eek: Bo ze słomki to już wyższa szkoła jazdy no nie. Kubek taki z ustnikiem też nie będzie:confused2:
 
reklama
jak dałam ostatnio Tymkowi picie ze słomki, to się na mnie spojrzał jak na wariata i olał słomke :p chyba nie ten czas jeszcze, albo moje dziecko mało zdolne ;-)
 

Podobne tematy

Do góry