reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie

NO to jutro na śniadanko Igi dostanie owsiankę i zobaczymy jaka będzie jego reakcja.

Poziomka fuuuj! Nie lubię mannej.Jak byłam mała to stary wmuszał w nas taką na talerzu z sokiem :baffled::baffled::baffled: Aż mi ciary przeszły:szok:
 
reklama
Jerunka jestem w coraz ciezszym szoku:szok:
Agacio - kanapeczki pochlania??
Nie no moja Polka to inny sort po prostu...
Nie ma zebow, okej, ale ona sie zaraz dlawi dusi rzuca sie na wszystko, to taki dziukus....! Dzikus ..i cycus!.... :/
Boje sie jej dawac cos takiego..

Serki , twarozki?? Przeciez to z mleka kroweigo, ktorego do roku a najlepiej do 2, 3 lat pediatrzy nie zalecaja podawac dzieciom... :confused:

Futrzaczku - dobry pomysl z tymi przepisami! Kamcia - dzialaj! :)):p
 
joluś ....ja ją mam. Młody jadł ją dwa razy i za kazdym razem miał po niej wodnista kupę :szok: spróbuję dac jeszzcze raz, jeśli znów będzie to samo to ja odstawiamy.

a dzisiejszy obiadek strasznie smakował Stasiowi - dostał poł miseczki makaronu pokrojonego w kosteczkę i do tego mały słoiczek rybki - wyszła całkiem niezła porcja. Naszykowałam się, że młody bedzie siię dławił tym makaronem,a tu o dziwo nie - zjadał az mu sie uszy trzęsły.

maja, ale bobovita, nestle i hipp robia jogurty, twarożki dla dzieci od 6 msc - przeciez mm tez jest mlekiem krowim
 
Ostatnia edycja:
Poziomka ja podziękuję. Pamiętam jak taką normalną kaszkę zrobiłam Igorowi chciałam spróbować to mi w buzi urosła...fuuuuuuuuuuuj

Ja dziś Igorowi odmroziłam kilka kuleczek z mięska z Inyka, dorzuciłam do zupki jarzynowej ze słoiczka(miałam resztę więc mięsem chciałam nadrobić ilośc) no i mój syn się wypiął na obiad. Wziął dwa kęsy i więcej nie chciał. Pies miał za to wyżerkę.
 
Ostatnia edycja:
jolek, jak też daję Majce tą kaszkę co poziomki i jest pyszna - spróbuj, bo nie przypomina zwykłej mammy.

Ja za Waszym poleceniem zrobiłam Majce pierwszą kanapkę z masłem i serkiem twarogiem zwykłym cienko posmarowaną i kroiłam na małe kosteczki. Wściekłaby się tak wcinała. Nie zdążyła jednego pogryźć i już krzyczała o jeszcze. Chyba Jej za mało dawałam przedtem do jedzenia. Muszę włączyć cos na śniadania, co bym mogła Niani dać, aby dawała.
 
Joluś....my mamy mleczną manne instant chyba nestle - naprawde jest smaczna, choc ja wolę taką tradycyjną - nawet ostatnio sobie gotowałam na śniadanko :-)
 
reklama
joluś - Zochna też wcina tą mleczną mannę z nestle. smaczna jest (ja za zwykłą też nie przepadam).
maju - te nasze dziewczyny widać jakieś inne są :confused:, bo dałam wczoraj Zosi trochę chlebka, owszem chętnie się za niego zabrała, ale po chwili zaczęła się krztusić:baffled:. Ja na razie daruję sobie podawanie serków, jogurtów, czy masła, bo mała dostaje mm, mleczną mannę i moje mleko, więc mleka ma dosyć.

Napiszcie mi Dziewczyny, co podajecie maluchom do picia, oprócz wody. Bo te gotowe herbatki mają sporo cukru:baffled:, a soczki daje się zamiennie z owocami... ja na razie podaję wodę (w sumie to niania daje), a jak jestem w domu, to cycuś, ale powoli chyba będę popołudniowe karmienie eliminować.

aha, a ta owsianka jest jakaś gotowa, czy same robicie?? bo ja nigdy owsianki nie gotowałam, bo nie lubie:-p
 

Podobne tematy

Do góry