reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

Gabi nauczyła się szybko korzystać z takiego
kubek 360.jpgjest fantastiko i dziewczynom też takie kupię:-)
 
reklama
poziomka potwierdzam moja Magdzia też szybko z niego piła miała chyba z 9msc i super sobie radziła,mój dla niunia już stoi w szafce i czeka:-)
Żelka z nigo pije się jak ze szklanki dookoła to jest kubek LOVI 360 stopni
 
Ostatnia edycja:
fajnie, że prowadzicie temat kubków, bo właśnie miałam Was podpytac o jakiś fajny.
U nas młody zatrybił butlę z kaszką - i od 4 dni wcinamy na wieczór kaszkę ;-) ponadto chyba ma jakis wzmożony apetyt - chce więcej obiadku, więcej deserku, 200 ml kaszki :szok: czy teraz ok. 8 msc jest jakiś skok rozwojowy???
przed sylwkiem miałam przez 2 dni zastój w jednej piersi i od tamtego czasu z cyckowaniem jest coraz gorzej - obawiam się, że przy wzroście apetytu na inne rzeczy - cyckowanie umrze śmiercią naturalną :-(troszku szkoda :-(
 
Gag szkoda ale ciesz się że samo a bo bardzo ciężko jest dziecko odstawić:tak:

Żelka tak jak mówi Paula pije sie z każdej strony jak ze szklanki,dzięki gumce jest niekapiący
kubek 360 2.jpgi można ją zmieniać zawsze w razie potrzeby kosztuje ok 4 zł.Bardzo łatwo się czyści bo nie ma zakamarków jak systemy niekapiące niekapków
 
Poziomka my też teraz mamy zamiar kupić ten niekapek. Moja siostrzenica używała i bez problemu przyszło jej picie z normalnego kubeczka:tak:
 
Kamcia, a może odrazu daj małej butlę, a sama odciągaj tylko konieczne minimum zostawaijąc w piesiach mleko i tym sposobem zakończysz laktację. Choć pewnie nie chce Ci się z laktatorem znowu bawić:dry:

My też mamy Lovi Franek wie że musi zassać, ale znowu nie obczaił, że przechylić trzeba;-) Czasem mu się uda ale to bardziej zabawa niż prawdziwe picie:tak:
 
Dziewczyny przepraszam jeśli zdubluje temat. Nikolcia zaczęła 8 m-c. Do tej pory jadła tylko ze słoiczków. Czy karmicie swoje brzdąc własnymi zupkami i obiadkami? Jeśli tak proszę o przepisy. Czy wszystkie składniki kupujecie na eko bazarach czy normalnie w marketach?Bardzo prosze o odpowiedzi :)
ps. Jak wygląda żywienie waszych maluchów w tym okresie życia?
 
reklama
mycha ja Igorowi gotuje sama, warzywa mam jeszcze z ogródka kupuje tylko kalafior albo brokuly i to roznie raz w markecie raz na bazarku zależny gdzie jestem na zakupach.
Moj szkrabik jadl dzis zupke a w niej bylo mięsko z indyka, ziemniak, marchewka, pietruszka, brokuly, por i manna. Zjadl wszystko ze smakiem.
 

Podobne tematy

Do góry