reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

Myśmy właśnie cycali, zapomniałam włożyć w stanik pieluchę i mnie zalało mega z cyca niekarmiącego muszę zmienić bluzkę i stanik:sorry2:
 
reklama
agacio, to ty dalej masz tyle pokarmu? u mnie dwie takie wątłe piersinki, aż dziwo, że coś w nich jest, a u ciebie jeszcze sika??? szacun :)
 
No:szok: zrobię zdjęcie kiedyś jak nie wierzycie jak mnie zalewa z niekarmiącego cyca:tak: w dzień jak nie karmię to nic tam nie wycieka, bo jak karmiłam tylko cycem to wkładki laktacyjne mogłam wyciskać takie mokre były już nie wspomnę o tym że wiecznie się budziłam mokra kiedyś pisałam, że mnie też zalało w nocy;-) Dziwię się właśnie że tyle jest mleczka jeszcze:-)
 
też mam "wątłe piersinki" ale jak mały dobrze zassie to sika z obu jak z sikawek, rano tez jeszcze czasem się budze z mokrą górą :sorry2: ale tak generalnie to nie wiem jak i skąd, bo cały czas na macanie to jakby puste były :-(
 
paula jak to jednocyckowa?:szok:
mi ciekło mlesio przez 1 tydz po porodzie(parę kropel),skutek tego taki: 3paczki nowe i jedna zaczęta i nieskończona wkładek.Oddam koleżance która ma termin na marzec.A jak to wybajerzone kupiłam- chłodzące, w kolorze czarnym do czarnej bielizny,oddychające.
co do wczorajszego gorączkowego bezmlecznego wieczoru, to w nocy odrobiłam ,aż musiałam ściągnać 3 flaszki, bo na brzuchu leżeć nie mogłam.
 
Ostatnia edycja:
a ja cały czas używam wkładek laktacyjnych.....mimo tego, że nie mam za dużo pokarmu to w dzięn mleczko lubi sobie wypływac co jakiś czas, a jak zaczynam karmic to z drugiego też kap kap kap, czasem sik sik sik ;-)
 
Dziękuje wszystkim za podpowiedzi i czekam na jakieś przepisy :)
agacio a Ty kaszke manna kupujesz taka zwykłą czy dziecinna? A groszek konserwowy? Sorry za takie głupie pytania ale jak już wspomniałam jestem laikiem w gotowaniu.. szczególnie zup.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry