reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

Właśnie Żelka nawet mam w domu taki nakładki :-) dzięx:-). Mam nadzieję, że hrabina będzie chciała z nich pić.
Hahahaha chyba by się interesanci zdziwili jakby zobaczyli mnie z wywalonymi cycochami na biurku :-D
 
reklama
udało mi się wczoraj nie nakarmić małej :-) i obudziła się tylko raz....
więc jest postęp :-)
przy cycuchu po kolacji to budziła się dopiero rano... więc myślę że jeszcze kilka nocek i się przyzwyczai:tak: i wróci wszystko do normy..
a piersi.. jak narazie nie są pełne więc i dla mnie radocha :-)
 
Mój gryzoń już nie przygryza. Nakłądki sie nie sprawdzały bo miętosił je żebami tak jak butlę. Teraz ma już mało okazji do cycania bo je cycusia jednego o 6 a drugiego o 9. Potem jest śniadanko, o 12 mm, 14-15 obiadek, 17-18 kaszka z owockami, po kąpieli przed spaniem mm. Międzyczasie przekąseczki.
 
U mnie metoda NIE podziałała. Od 4 dni nie ugryzła mnie ani razu :-) Dziękuje dziewczyny:-) Także mogę karmić spokojnie i bez bólu:-)
 
basiekkk cieszę się, że metoda żelki podziałała :tak:Nacierpiałaś się bidulko...
Mój Kuba też ma kubek niekapek ale na razie nie wie o co chodzi, więc tylko się nim bawi i jak na razie wszystko ciągnie z butli niestety. Natomiast od jakiegoś czasu zmniejszyłam mu ilość posiłków do 5+owocek lub soczek, i tak:
około 6- mm 210ml
10- mm 210ml
14 obiadek (zupka) około 250ml
18-mm 210ml
20-21 kaszka mleczno-ryżowa 200ml

a i w międzyczasie całe tarte jabłuszko albo 100ml soczku przecierowego z marchewki i jabłka.
Ni o picie oczywiście, dziennie wypija około 100-150ml picia - herbatki z hippa albo rumianku
 
kubki niekapki to dla mnie ciekawe zjawisko :-D jestem ciekawa , kto wpadł na pomysł, by nazwać je <niekapkami> skoro kapią :sorry:
 
bra moj nie kapie :tak:właściwie Tymkowi, jest z jakimś zaworkiem, że żeby się napić musi zassać jak cyca czy butelke ... pijemy i lubimy - chociaz barzdiej w formie eksperymentu niż zaspokojenia pragnienia.

Kamcia na zasuszenie pokarmu, popijaj szałwie 1-2 x na dzien powinno pomoc.

basiek super że się udało
 
reklama

Podobne tematy

Do góry