reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

Salsera u nas jest tak
6 cyc <na śpiocha>
9 kasza
12 obiadek
14 owoc
15 cyc
17 cyc
19 cyc
W międzyczasie podajemy wodę lub herbatkę w kubku niekapku. Ale jak ja jestem po 15 to już nie podaję nic do picia cyca ma kiedy chce.

Dziewczyny nie chce chwalić, żeby nie zapeszyć, ale wczoraj mała ugryzła mnie tylko 4 razy:-). Za każdym razem tak jak radziłyście, mówiłam stanowcze nie wolno , zabierałam cyca i odkładałam za łóżeczka. Mała robiła zdziwiona minkę i wielkie oczy:-D. Zobaczymy jak dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Basiek a co to tam tylko cztery razy:-D Ja właśnie od rana do obiadku podaję picie, bo jak cycaliśmy to cycki głupiały i z mlekiem nie wyrabiałam znowu:dry: ja w pracy będę codziennie 4h plus pól na dojazd, czasem też w sobotę, dlatego karmienie chciałam zorganizować tak, żeby cycuś był tylko jak wrócę i udało się w miarę:tak:
 
Salsera, kaszki powinny pomóc podtuczyć Mikola. Swoją drogą, ciekawy pomysł z biszkoptami:)
A my jakoś z kaszek zrezygnowaliśmy. Na początku dawałam tak co 2-3 dni na śniadanie, ale teraz stwierdziłam, że po kaszce za długo jest najedzony i nie chce obiadu zjeść. A obiadu na później nie mogę przesunąć, bo po obiedzie dopiero jest pierwsza drzemka i czasem już przy jedzeniu ledwo na oczy patrzy:) Wieczorem z łyżeczką jakoś nie chce mi się kombinować, a poza tym po butli mleka spokojnie śpi do rana, więc nawet nie ma potrzeby, żeby coś zmieniać. Teraz daję kaszkę tylko wtedy gdy gdzieś jedziemy i wiem, że obiadek się opóźni. Inaczej tylko mleko, obiadek i deser. Co do picia, Julek ładnie wodę pije, ale tylko wtedy kiedy naprawdę jest spragniony. W innym wypadku mogę mu siłą wciskać, a on nic:)
 
Wczoraj zostałam ugryziona tylko raz, za to tak boleśnie, że popłakałam się bólu <dosłownie>:dry:. Mam cały sutek poharatany i póki co jednym cycem nie karmię, nie daję rady boli okrutnie. Dzisiaj po pracy dopiero spróbuje nim nakarmić, niech biedaczyna odsapnie :-D.
 
Ostatnia edycja:
Basiunia wczoraj było cztery dziś już tylko raz metoda NIE działa:tak:, W sumie możesz wywalić cycocha w robocie na biurko i wietrzyć;-):-D Moje sutki na szczęście nigdy nie były pocharatane, co nie znaczy że nie będą;-)
 
Ostatnia edycja:
Basiek to nakładke silikonową może zapodaj na poszkodowanego sutka?
A tak jak Agatka mówi, w robocie cycoch na stół z naprzeciwka jaki wentylator postaw i wietrzenie pełną parą a co!:-D:tak:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry