reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią - linki, porady, itp

Royanno, jesli masz smoczki Cannpola to wcale mnie nie dziwi, że Maciek woli butlę:no: , te smoczki są z tak miękkiego silikonu, że dziecko faktycznie prawie wcale nie musi sie wysilać a mleko i tak leci. Ja tez mam jedną butelkę Cannpola i ja bym tej firmy nikomu nie poleciła:no: , moja mała ten smoczek tak zassysała, że musiałam jej siłą wyciągać żeby się odpowietrzył, użyłam jej kilka razy i teraz czeka aż zdecyduje sie ja do kosza wyrzucić-to najgorsze badziewie jakie kupiłam. Najlepszy jest Avent. To oczywiscie moje skromne zdanie.;-)
 
reklama
Kurcze to ja (puk puk odpukać) na pokarm nie narzekam, wrecz przeciwnie sporo mi go wycieka, więc wynalazłam w internecie takie silikonowe wkładki laktacyjne LilyPadz, które maja hamować wyciek pokarmu:
Silikonowe wk
 
Chyba tylko Agutko wie jak wklejac te linki zeby działały:-D :laugh2: :-D
No ja niestety aż tyle pokarmu nie mam, nawet zaprzestałam już uzywac wkładek laktacyjnych bo były po całym dniu suche:-(.

Mju a czy Ty zawsze miałaś tyle pokarmu czy stosujesz coś mlekopędnego?:confused: Bo ja już nie wiem co brać żeby mieć więcej mleka.:baffled:
 
Renee,ale to nic trudnego. ;-) Ja wklejam linka w miejscu,gdzie pisze zwykly text,bez zadnych [ url] itp. Patrz - fotka:

strzalkaom2.jpg
 
Agutko tez tak wklejałam i gucio...:wściekła/y: , no nic musisz tu być jak widzisz jesteś niezbędna :-D

Renee ja tak miałam od początku i pewnie dlatego nie zrezygnowałam z karmienia tylko tak walczyłam sama ze soba. Ale pije czasem herbatke hippa (tak raz na 2-3 dni) no i uwielbiam karmi... teraz wyszło takie nowe choco... matko pychota!!!! Ale nie wiem czy to ma znaczenie? Tyle, że ja NIGDY Anieli nie dokarmiałam, od początku jest tylko na moim mleku, herabatką gardzi więc nawet jej herbatek nie daję. Może poprostu przestań Alę dokarmiać tylko przystawiaj non stop - bedzie to trudne przez jakies 2 dni a potem to juz powinnas mieć tyle pokarmu, że jej wystarczy. Nawet jak ją przegłodzisz troszke to się jej nic nie stanie bo jest już duża i nie ma niedowagi..... Ale to troche drastyczna metoda i tak mi się ja łatwo pisze ale jakbym miała sama ją wprowadzić to nie wiem czy bym była taka mądra:baffled: :confused: :-D
chociaz ze swoimi "cycuchami" wygrałam bitwę o karmienie :-D
 
Renee ja sie niestety nie zgodze z Toba ze smoczki Cannpol'a sa zle :no: Bo nam one bardzo pomogly. Oliwcia na poczatku strasznie zachlannie jadla i co chwilke sie dlawila, krztusila i wogole bylo ciezko JA karmic butla, bo o piersi musialam niestety zapomniec (juz dawno nie mam pokarmu). I uratowal nas wlasnie smoczek "wolny" z Cannpol'a, dzieki niemu Olwcia pije z butli powoli i nie dlawi mi sie, a ja sie juz nie boje ze moze Jej sie cos stac w trakcie picia mleczka.
Moim zdaniem kazde dziecko jest inne i kazdemu odpowiada inny rodzaj smoczka :tak:
 
reklama
Mju,ok bede pilnowac porzadku z tymi linkami. :-D :tak:

Zuzia rowniez pije z "wolnego" Cannpola. :-) Mimo,ze jest ogromnym ssakiem - nie dlawi sie i smoczek sie nie zapowietrza. :-)
 
Do góry