reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

No to teraz skrobne cos tutaj:-)

sms-ujac z Oleśka dowiedziałam sie że któras z was miała taki sam problem z karmieniem jak ja,otoz Damiane chce pic samo mleko!! Daje obiadek nie chce,daje deserk nie chce,nie chce jeść z łyżki!! jak tylko widzi ucieka,płacze,normalnie brak mi sił bo moje dziecko jest na samym mleku!! Z wagą ok waży 12 kg,ale co z tego???:-(
 
reklama
Alis-ja jestem pewna z moje dzieci nigdy nie dostana mleka krowiego,kazeina to tzw biała smierć,polecam mleko ryzowe,jest pyszne!!!

Poczytajcie cos o mleku,pwoiem wam ze kazeina dziala na mego Krystianka jak opium!! tak jak nakrotyk ktory sprawia ze fiksuje,mleko nie jest zdrowe!!!! Nie mówie tego do tak sobie,naprawde czytalam o tym duzo i tak naprawde moge smialo pwoiedziec "PIJ MLEKO BEDZIESZ KALEKA"!!!

Pij mleko będziesz kaleką, Biała, śmierć
 
Alis-ja jestem pewna z moje dzieci nigdy nie dostana mleka krowiego,kazeina to tzw biała smierć,polecam mleko ryzowe,jest pyszne!!!

Poczytajcie cos o mleku,pwoiem wam ze kazeina dziala na mego Krystianka jak opium!! tak jak nakrotyk ktory sprawia ze fiksuje,mleko nie jest zdrowe!!!! Nie mówie tego do tak sobie,naprawde czytalam o tym duzo i tak naprawde moge smialo pwoiedziec "PIJ MLEKO BEDZIESZ KALEKA"!!!

Pij mleko będziesz kaleką, Biała, śmierć




o kurcze :/
 
Alis-ja jestem pewna z moje dzieci nigdy nie dostana mleka krowiego,kazeina to tzw biała smierć,polecam mleko ryzowe,jest pyszne!!!

Poczytajcie cos o mleku,pwoiem wam ze kazeina dziala na mego Krystianka jak opium!! tak jak nakrotyk ktory sprawia ze fiksuje,mleko nie jest zdrowe!!!! Nie mówie tego do tak sobie,naprawde czytalam o tym duzo i tak naprawde moge smialo pwoiedziec "PIJ MLEKO BEDZIESZ KALEKA"!!!

Pij mleko będziesz kaleką, Biała, śmierć

kiedyś juz czytałam ten artykuł,dla mnie to jakas paranoja, najlepiej nic nie jeść, nic nie pic bo będziemy kalekami..... bez przesady, czego to ludzie nie wymyslą

ja pije duzo mleka i jakos nie jeżdżę na wózku, ba nie znam nikogo kto przez picie mleka bylby kaleką :baffled:




 
Ja w ogóle chyba przestanę czytać artykuły na temat odżywiania, bo popadnę w paranoję.
Co mam jeść? Co mam dawać dzieciom? Białe pieczywo nie, bo niezdrowe, ciemne nie, bo podrażnia żołądek i jest ciężkostrawne.
Wędlina nie, bo pompowana, jajka nie bo cholesterol i alergeny, warzywa nie, bo pryskane.

Kiedyś karmienie naturalne było be, i wszystkie matki robiły mm, potem wielki powrót do natury i nagonka na karmiące mm, a co jeśli się okaże za 10 lat, że to nie od mleka jest osteoporoza i ci co odeszli od niego zaczynają chorować?

Oczywiście nie twierdzę, że wszystkim mleko służy, jestem daleka od tego, są osoby które źle reagują, np Krystianek, ale czy to jest aż taka trucizna???

Każdy podejmie decyzję sam, ja w każdym razie mleko będę piła i dzieciaki też, oczywiście bez przegięć, szklanka na dzień starczy:)
 
.........ja OD ZAWSZE nienawidzę mleka i piję tylko jako dodatek do kawy. W życiu też nie będę zmuszać swojego dziecka.......

no to mamy tak samo:-)
za to moj tata wypija litr mleka dziennie ma 65 lat i calkiem dobrze sie trzyma:tak:

fakty sa takie,ze jestesmy jedynymi ssakami,ktore pija mleko innych ssakow i to po okresie oseskowym.rownieze jedynymi ssakami,ktore w okresie oseskowym podaja zamienniki mleka matki:baffled:
no ale jakos wciaz trwamy na tym swiecie;-)
 
Ja uwielbiam mleko. Od dziecka piję.
I dla mnie też zaczyna to być jakaś paranoja.
Diana uwielbia mleko. MM pije teraz tylko od czasu do czasu, bo dużo bardziej i chętniej wchodzi jej krowie, czyste jak i z kaszą manna.
 
reklama
kiedyś juz czytałam ten artykuł,dla mnie to jakas paranoja, najlepiej nic nie jeść, nic nie pic bo będziemy kalekami..... bez przesady, czego to ludzie nie wymyslą

ja pije duzo mleka i jakos nie jeżdżę na wózku, ba nie znam nikogo kto przez picie mleka bylby kaleką :baffled:




dokładnie. Jak dla mnie to jakaś paranoja...
 
Do góry