reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

uwierzycie, że ja żadnej nocy nie przespałam od 14 m-cy???????????????
jak mi od 24 do 5 rano da pospać to jestem szczęśliwa, postarzałam się chyba z 10 lat, nigdy nie miałam worków pod oczami, a teraz szkoda gadać.....
 
reklama
bali - możemy sobie ręce, niestety podać. Prezes może ze trzy razy walnął rekord czyli 5 godzin snu ciurkiem. Ostatnio w sobotę. A ja co? spać nie mogłam i jakieś zwidy miałam, że młody wychodzi z łóżeczka. Ja mam takie urocze siniaczki pod ślipiami
 
Ja was przebiję:)
Nie przespałam nocy od 2008 roku. Najpierw Jagoda w nocy żarła cyca (do półtora roku), jak przestała jeść to zaczęły się jej nocne płacze, a jak te się skończyły to nadal jest Jasiek, który w nocy wcina.

Kto da więcej, he?
 
wonka ja bym musiała to co wypisałaś na 2 dni rozłożyć
jak mi zje 6 kosteczek chlebka wielkości paznokcia to już po śniadaniu,
2 talarki banana lub 4 maliny to cały deser
najlepiej bułka mleczna wchodzi, ale tez bez cudów
 
jedyna pociecha, że już nad nim nie wiszę i nie trzymam butelki, wrzucam butlę za siatkę :-D a młody się częstuje, i n f o r m u j e mnie tylko, że się kaszą zapchala dziura albo się skończyło
 
Bali nie strasz mnie,moj maz mowi,ze Nicky na drugie powinna miec mniam mniam

a owoce to sie wciaga,wsysa, bez gryzienia.

Chrupcia z tym spaniem to masakra jakas,jak mala ostatnio ladnie spala to ja z przyzwyczajenia i tak sie obudzilam i spac nie moglam.i dupa blada.
no ale Oleska to nas na glowe bije i tak:rofl2:
 
moja mama wzięła sobie do serca, że go nakarmi i przypilnuje, to miała do sprzątania podłogę, bo jak się odwinął to hmm....
i mówi, że pierwszy raz widziala, żeby ktoś z taką predkością głową kręcił

ja nie namawiam, jak zgłodnieje to przychodzi i mówi "am" i wszystko jasne :-)
 
reklama
Do góry