reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

karmienie piersią i nie tylko

a u nas z obiadkami nie ma problemu, ale muszą być ciepłe, obojętnie czy ma grudki, czy jest gładkie
sama jak gotuję to specjalnie nie blenderuję mocno i ma kawałki takie 0,5cm x 0,5 cm i wtedy dziąsełkami gryzie
 
reklama
u nas zje i na ciepło i w temp. pokojowej, ale staram się podawać na ciepło, bo sama też nie nawykłam jadać zimnych obiadów - zwłaszcza mięsnych.

aga - kawałki 0,5 na 0,5 to już takie "po zbóju" kurde :szok: - ja takie jem;-) - nieźle ćwiczysz Tomusia :-D:-D
 
Kubuś też je kawałeczki 0,5cm. Wszystko mu smakuje co ja mu ugotuję:-) Zaczęłam takie kawałki od żółtka bo mu się fajnie rozwalały w buzi a się przyzwyczail że ma kawałki, a teraz to już i mięska i pietruszeczki kawałki, ale kilka tych kawałków a reszta to przez sitko przetarta.

W tej chwili wszystko mu podgrzewam bo u nas jest zimno - obiadki daję mocno cieple, a owocki troszkę ciepłe
 
od jutra będę mu lane kluchy robiła z tego żółtka, jako element składowy żarełka i wtedy nie zapomnę dodać - trudno, jakoś trzeba ogarnąć temat
 
reklama
Do góry