reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią i mlekiem modyfikowanym

Enfamil był ataki sam w smaku jak bebilon, dałabym enfamil ale nie ma ha 2, a my musimy na razie ha. Po hippie zwykłym ją uczuliło, nie mieliśmy kasy dopiero zamówiłam hippa ha 2 w necie.
Tak kończę karmienie, w sumie to już kończyłam, raz cyc w nocy.
 
reklama
asia tak mm ha jest drogie, ja kupuje w aptece gemini babilon ha ostatnio był w promocji po 25zł:szok::szok: :szok::szok::szok::-) a w rossmanie po 32zł więc różnica jest, kupiłam sobie zapas ja mieszam ten ha z bebilonem pepti który ma na recepte za 7zł hihi

wczoraj Mały jak się obudził o 23.00 bo zawsze o tej porze chce cyca i do naszego łóżka więc nie spałam to tej godziny i czekałam juz gotowa z 60ml mieszanki... niestety nie udało się... po 8min wrzasku spasowałam... szlag
 
U nas koniec cyca stał sią faktem...przespała całą noc po mm o 21, teraz jej dałam 120 i poszła spać. Cyce naleśniki ale kształt sprzed ciąży, nie powiem smutno mi:-( ale cóż kolejne będę już karmić do oporu, nic lecę na giełdę po tulipany, bazie, żonkile itd.
 
Asia ja się ostatnio wycwaniłam i latam po żonkile i tulipany do Biedronki :) Kurcze ale super rosną i się trzymają a za 10 zapłaciłam 2,99 :szok: więc kupiłam 30 zonkili i 20 tulipanów i może dzis jeszcze dokupię
 
Ja nie mam Biedronki blisko,a giełdę 5 min na nogach:), a targować się można;-) Poza tym potrzebowałam jeszcze płatki róż do ozdobienia mazurka.
 
Miemie u nas tylko Enfamil przeszedl a probowalam bebiko, Nan, hipp wielokrotnie, humane . Osobiscie najlepszy smak dla mnie ma Hipp I wydawalo mi sie ze jej posmakuje ale nie moglam jej przekonac. Zdecydowanie inaczej jest dac dziecku mm jak dlugo pilo mleko z piersi A inaczej jak od poczatku pije mm . A w sumie po roku mozesz juz dawac krowie ?
 
Krowie daje dzieciom po 2roku zycia.

Asia wielkie gratulacje!! tak bym chciała podzielić los Twój... nie smutaj się, krzywdy jej nie zrobiłaś..
u nas dzis karmienia o 23.00, 1.00 3.00 i 6.00.... i tak ciągnie ze az czuje na plecach wiec to nie jest ciamkanie:-( drugi raz próbowałam podac butle ale po 11min krzyku znów spasowałam...
 
reklama
U nas koniec cyca stał sią faktem...przespała całą noc po mm o 21, teraz jej dałam 120 i poszła spać. Cyce naleśniki ale kształt sprzed ciąży, nie powiem smutno mi:-( ale cóż kolejne będę już karmić do oporu, nic lecę na giełdę po tulipany, bazie, żonkile itd.

Asia, a jak sobie poradzilas z nadmiarem pokarmu?
 
Do góry