reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

Dzieki dziewczyny za podpowiedzi zaczelam pic herbatki i pobudzilam troche laktatorem moze wszystko sie akurat tak zeszlo miesiaczka i katar malego owszem obnizyla mi sie troche laktacja ale kiedy katar mu przeszedl to wszystko wrocilo do normy teraz to chyba jest za duzo bo jedna piers mu wystarcza na jedno karmienie zobaczymy czy jak przyjdzie znowu miesiaczka jak bedzie znowu z mlekiem,zaczynam wprowadzac powoli mu jakies deserki i podawac herbatke lub sama wode ale za bardzo to nie jest zainteresowany :no:chyba bedzie ciezko go zachecic Pozdrawiam
 
reklama
Ja dostałam miesiączkę 7 tygodni po porodzie. Absolutnie nie miało to wpływu na laktację, karmiłam 8 m-cy, w końcu synek sam zrezygnował (mleka było pod dostatkiem, ale polubił inne rzeczy, dwa miesiące później w ogóle przestał pić mleko)
 
Witajcie :-)

Mam pytanko. Moja córeczka skończyła 3 miesiące i 2 tygodnie, a ja nadal nie mam miesiączki. Dokarmiam ją mlekiem modyfikowanym odkąd skończyła 2tygodnie. Wyczytałam gdzieś tu na forach, że jeżeli przerwa w karmieniu piersią jest dłuższa niż 6h miesiączka powinna powrócić, a u mnie jej nie ma... Trochę się niepokoję, a wizytę mam dopiero za 2tyg(porażka-trzeba się rejestrować z miesięcznym wyprzedzeniem...). Co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
ja dokarmiam od urodzenia i miałam już nocne przerwy 9 godzinne (mały przesypiał nocki) , teraz mam też przerwy bo mały nie chce ssać piersi w dzień i odciągam mleczko laktatorem ale w nocy śsie często. miesiączki nie mam dalej. wszytsko zalezy od tego jak czesto kamrisz w nocy bo to nocne karmienie pobudzaja wydzielanie prolaktyny i dzieki temu blokuja laktacje. Jak karmisz często w dzien a w nocy nie to @ przyjdzie szybciej.
Córke karmiłam 5 miesiecy, @ dostałam po miesiącu od odstawienia
 
Witam ja swoją córke karmie już ponad pół roku i nadal nie mam miesiączki na początku miałam jakieś plamienie ale to było przejściowe teraz już jest wszystko normalnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja jestem na bieżąco, bo właśnie mam pierwszą @ od 1,5 roku :rofl2: Dostałam prawie 9 m-cy po porodzie. Spowodowane chyba to było tym, że jakis czas mała cycka dostawała rano koło 8 a potem dopiero koło 16-18, a tak to co innego jadła :tak: teraz znów zapałała wielką miłościa do cycka i ciągle może ciamkać (chyba kolejne zęby w drodze...)
 
Do góry