reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersia a powrot miesiaczki

reklama
Ja pierwsza dostalam po 7msc od porodu, jak tylko przestalam karmic piersia. Wtedy tez zaraz wrocila plodnosci i bach zaszlam w ciaze:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja po porodzie miałam 6 tygodni połogu. Natomiast pierwszą miesiączkę dostałam 5 miesięcy i 8 dni po nim. Mimo, że mojego synka karmiłam tylko i wyłącznie piersią :tak:.
 
WOW! Ja niestety nie jestem taką szczęściarą (choć nie wiem co lepsze - ja wole mieć @ i wiedzieć, że nie jestem w kolejnej ciąży :tak: , bo pewnie w takim przypadku jak u Ciebie to miałabym już schizy). Po urodzeniu Krzysia karmiłam go wyłącznie piersia na samympoczątku (jak zalecają) i co? Po równo 3 miesiącach od porodu pojawiła się @, a teraz pojawiła się jeszcze wcześniej po 2,5 miesiąca. Jak pisałam już ja czuje jednak komfort psychiczny bo mogę zapanować nad sobą i nie zajść w ciąże.
Witam.Karmie piersią od 8mies.pierwszą miesiączke dostałam po 6mies i cisza od 2mies.nie mam czy to jest normalne?
 
Witam! jestem mama 4 letniej natalki i 15 mies,davida ktorego karmie piersia ,6 miesiecy po porodzie dostalam miesiaczke, od tego czasu okres mialam regularnie co do dnia ,w tym miesiacu okazalo sie ze wogule go nie mam czuje ze boli mnie brzuch ale ciagle nic:no: boje sie ze moge byc w ciazy, bo takie same mialam objawy jak bylam z synkiem w ciazy, nie mam pojecia co myslec czy ktoras z mam miala podobna sytuacje,wiem ze jeszcze test nie wyjdzie a to czekanie mnie wykancza Pozdrawiam
 
Hej aga555 ja jestem mamą 9 letniej Oli i 5 miesięcznej Marysi pierwszą miesiączkę dostałam po 4 miesiącach teraz też czekam na kolejną a tu nic słyszałam że przy karmieniu piersią tak jest szczególnie gdy karmisz często wszystko zależy od hormonów mam nadzieję że obie martwimy się na zapas.pozdrawiam
 
Hej dziewczyny ja długo krwawiłam po cięciu cesarskim potem miesiączkę dostałam jak Marysia skończyła 4 miesiące od tamtej pory mija 34 dni i nic .Przy pierwszej córce miałam od razu a też karmiłam normalnie miałam co 28 lub29dni .Pozdrawiam.
 
Witaj aneczka30 ja w koncu dostalam miesiaczke nie zle sie wystraszylam chcemy miec jeszcze dzieci ale nie teraz planowalismy dwojke wiec nie chce zaliczyc wpadki,przy karmieniu tak podobno jest tyle ze ja pierwszy raz karmie piersia kiedy karmilam malego przynajmniej co 3-4 godz,wszystko bylo ok jak zaczol juz cos podjadac to pojawil sie okres ale sa osoby co nie maja go dlugo moja znajoma karmila synka 2,5 roku i nie miala przez ten czas miesiaczki zalezy tak jak mowisz pewnie od hormonow pozdrawiam
 
reklama
Cześć aga555 to dobrze chociaż Ty się nie stresujesz,ja nadal czekam mam nadzieję,że w końcu dostanę.Masz śliczne skarby.Pozdrawiam.:tak:
 
Do góry