reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

Dziewczyny,ja robiłam zupki "z głowy".TYlko ze osobno gotowałam mięska.A tak to wiadomo,ziemniaczek,marchewka,korzeń pietruszki,do jednej zupki dałam buraczka.Miałam chyba z 4 garnki:-D Do jednej dalam kasze manną , a teraz jak rozmroze to dam kleik ryżowy to będzie wtedy potrawka;-)
 
reklama
A u nas różnie z tymi zupkami maminymi.Raz Michał wsuwa, aż mu sie uszy trzęsą, a raz sie krzywi,jakbym mu dawała jakieś paskudztwo. Wkleję tu zdjęcia z tego,jak ostatnio jadł mamusiową zupkę :tak: Niestety nie mam dosępu do fotoalbumu i inncyh zastrzeżonych wątkó nie wiem,gdzie napisać o tym, więc ok, wklejam zdjatko tutaj.
To drugie zdjęcie to mój Michaś-poważny facet:-D
 

Załączniki

  • HPIM1059.JPG
    HPIM1059.JPG
    107,5 KB · Wyświetleń: 18
  • HPIM1089.JPG
    HPIM1089.JPG
    85,3 KB · Wyświetleń: 15
Alez on slodziutki!!! Kwiatywewlosach, poszukaj watek "Mamy lipcowe´06" tam sa zamkniete watki!!! Amko tez ma püodobny problem a z tego co Ola mi wyjasnila to wszystkie powinnysmy miec dostep!!! Mam nadzieje ze niedlugo sie wszystko wyjasni!!!
A poza tym zebole Misia sa super!!! Alez on przystojny jest!!!
 
Alez on slodziutki!!! Kwiatywewlosach, poszukaj watek "Mamy lipcowe´06" tam sa zamkniete watki!!! Amko tez ma püodobny problem a z tego co Ola mi wyjasnila to wszystkie powinnysmy miec dostep!!! Mam nadzieje ze niedlugo sie wszystko wyjasni!!!
A poza tym zebole Misia sa super!!! Alez on przystojny jest!!!


No właśnie dostępu nie mam :confused: A zębole teraz nam dają popalić. Wychodzą dwójki,dziąsła opuchnięte, nabrzmiałe, marudzi jak nigdy :-( Jestem zmęczona, wróciłam do pracy, czasem padam na twarz i tylko uśmiech mojej dzidzi sprawia, że to wszystko ma jeszcze sens. Pozadrawiamy i dziękujemy Agatko za miłe słowa.
Mama i jej przystojniak:)
 
kwiatywewłosach,wysłałam ci priv,naprawdę dziwne z tym dostępem...może coś się im pochrzaniło? Naprawdę wszystkie dziewczyny były wpisane na listę!
Apropos,masz ślicznego zębatego Michałka!
 
A u nas duża zmiana, jeszcze niedawno pisałam że mała nie chce pić ( a zależało mi na tym bo ma problem z kupkami) a od kilku dni pije bez zarzutu, kilka razy dziennie po 100 ml tylko za każdym razem daję herbatkę o innym smaku żeby miała urozmaicenie albo soczki.Ale za nic nie chce pić z "niekapka":no: nie pasuje jej ten otwór i wykrzywia buźkę:baffled: w ogóle moja dama jest wymagająca bo trzeba jej trzymać butlę-jej się nie chce:-D wygodnicka, trzyma ładnie rączki na kolankach i czeka aż sie jej poda jedzenie albo picie. Z drugiej strony nie mam problemów z plamami bo nie umorusa się przy jedzeniu:tak:
A ja sie zastanawiam od kiedy można maluchom dawać pieczywo np po troszkę bułki? Dawałyście już? Ja od 2 dni jak jem kanapkę to daję małej troszkę chlebka z masłem i bardzo jej smakuje ale nie wiem czy można:baffled::confused: w sumie to tam nic takiego nie ma oprócz drożdży... chyba:confused: sama nie wiem.
 
Kwiatywewłosach widać że synusiowi smakuje:-D A ja dziewczyny zagęściłam moją zupke kaszą manną, adopiero dzisiaj przeczytałam w necie ze zawiera gluten:szok: Nawet bym nie przypuszczała:baffled: Więc z tą kaszą to odradzam jak ktróreś mamy są wrażliwe.Ja poczekam do 9 miesiąca.Jak narazie to Nadii smakuje moje gotowanie;-)
 
No właśnie ,dziewczyny co dajecie dzieciom do pochrupania?Bo sie boej ze jesteśmy po tyłach;-) Nadia chrupie ciasteczka z Hippa i biszkopty jak narazie.
 
reklama
Do góry