reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naszych maluszkow

Dziewczyny,ja robiłam zupki "z głowy".TYlko ze osobno gotowałam mięska.A tak to wiadomo,ziemniaczek,marchewka,korzeń pietruszki,do jednej zupki dałam buraczka.Miałam chyba z 4 garnki:-D Do jednej dalam kasze manną , a teraz jak rozmroze to dam kleik ryżowy to będzie wtedy potrawka;-)
 
reklama
A u nas różnie z tymi zupkami maminymi.Raz Michał wsuwa, aż mu sie uszy trzęsą, a raz sie krzywi,jakbym mu dawała jakieś paskudztwo. Wkleję tu zdjęcia z tego,jak ostatnio jadł mamusiową zupkę :tak: Niestety nie mam dosępu do fotoalbumu i inncyh zastrzeżonych wątkó nie wiem,gdzie napisać o tym, więc ok, wklejam zdjatko tutaj.
To drugie zdjęcie to mój Michaś-poważny facet:-D
 

Załączniki

  • HPIM1059.JPG
    HPIM1059.JPG
    107,5 KB · Wyświetleń: 23
  • HPIM1089.JPG
    HPIM1089.JPG
    85,3 KB · Wyświetleń: 21
Alez on slodziutki!!! Kwiatywewlosach, poszukaj watek "Mamy lipcowe´06" tam sa zamkniete watki!!! Amko tez ma püodobny problem a z tego co Ola mi wyjasnila to wszystkie powinnysmy miec dostep!!! Mam nadzieje ze niedlugo sie wszystko wyjasni!!!
A poza tym zebole Misia sa super!!! Alez on przystojny jest!!!
 
Alez on slodziutki!!! Kwiatywewlosach, poszukaj watek "Mamy lipcowe´06" tam sa zamkniete watki!!! Amko tez ma püodobny problem a z tego co Ola mi wyjasnila to wszystkie powinnysmy miec dostep!!! Mam nadzieje ze niedlugo sie wszystko wyjasni!!!
A poza tym zebole Misia sa super!!! Alez on przystojny jest!!!


No właśnie dostępu nie mam :confused: A zębole teraz nam dają popalić. Wychodzą dwójki,dziąsła opuchnięte, nabrzmiałe, marudzi jak nigdy :-( Jestem zmęczona, wróciłam do pracy, czasem padam na twarz i tylko uśmiech mojej dzidzi sprawia, że to wszystko ma jeszcze sens. Pozadrawiamy i dziękujemy Agatko za miłe słowa.
Mama i jej przystojniak:)
 
kwiatywewłosach,wysłałam ci priv,naprawdę dziwne z tym dostępem...może coś się im pochrzaniło? Naprawdę wszystkie dziewczyny były wpisane na listę!
Apropos,masz ślicznego zębatego Michałka!
 
A u nas duża zmiana, jeszcze niedawno pisałam że mała nie chce pić ( a zależało mi na tym bo ma problem z kupkami) a od kilku dni pije bez zarzutu, kilka razy dziennie po 100 ml tylko za każdym razem daję herbatkę o innym smaku żeby miała urozmaicenie albo soczki.Ale za nic nie chce pić z "niekapka":no: nie pasuje jej ten otwór i wykrzywia buźkę:baffled: w ogóle moja dama jest wymagająca bo trzeba jej trzymać butlę-jej się nie chce:-D wygodnicka, trzyma ładnie rączki na kolankach i czeka aż sie jej poda jedzenie albo picie. Z drugiej strony nie mam problemów z plamami bo nie umorusa się przy jedzeniu:tak:
A ja sie zastanawiam od kiedy można maluchom dawać pieczywo np po troszkę bułki? Dawałyście już? Ja od 2 dni jak jem kanapkę to daję małej troszkę chlebka z masłem i bardzo jej smakuje ale nie wiem czy można:baffled::confused: w sumie to tam nic takiego nie ma oprócz drożdży... chyba:confused: sama nie wiem.
 
Kwiatywewłosach widać że synusiowi smakuje:-D A ja dziewczyny zagęściłam moją zupke kaszą manną, adopiero dzisiaj przeczytałam w necie ze zawiera gluten:szok: Nawet bym nie przypuszczała:baffled: Więc z tą kaszą to odradzam jak ktróreś mamy są wrażliwe.Ja poczekam do 9 miesiąca.Jak narazie to Nadii smakuje moje gotowanie;-)
 
No właśnie ,dziewczyny co dajecie dzieciom do pochrupania?Bo sie boej ze jesteśmy po tyłach;-) Nadia chrupie ciasteczka z Hippa i biszkopty jak narazie.
 
reklama
Do góry