reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

Oczywiście że nic na siłę ,mój nie pił przez jakiś czas wogóle żadnych płynów i też było.Płyn to także mleczko ,więc jak nie chce to nie ma co zmuszać na siłę.:-) :-)
 
reklama
U nas z piciem to samo,jak podam butlę to Oli tylko smoka żuje i sie nim bawi,może z 10 ml herbatki ubywa:baffled: Ale sie nie martwię za bardzo bo moije mleczko też zaspokaja pragnienie...no i rzeczywiście to raczej wina ząbków że nam dzieciaki butli nie chcą do ust brac za bardzo:eek:
Za to dzis po południowym spanku zapodałam jarzynki z kurczakiem,najpierw pół słoiczka ale tak wciągał,że dałam cały;-) a za jakies pół godziny chciał cyca,ale wydaje mi się że tylko na zapitkę a nie z głodu:-D 2 godzinki poźniej wciągnął jablko z banankiem i był zadowolony także od dzis daję te 2 dodatkowe posiłki jednego dnia a nie tak jak wczesniej na przemian.
 
hehe Wiki ma to samo wcina az sie dziwie gdzie ona to miesci :szok:hehe..a jak jemy cokolwiek to biedulka tak się patrzy,ze az mi jej szkoda :-(...te nasz lipcowe dzieci to chyba jakies zarłoczki są ...:laugh2:
Wiki też nie chce pić,ostatnio jak byłam na szczepieniu i kontroli to pediatra powiedziała,że nie powinnam dopajać a jeśli już to wodą bo wtedy ząbki tak szybko się nie popsują i woda jest zdrowsza...w ogóle w Norwegii to maja sztywne zasady co do dopajania i karmienia dzieci..:baffled::confused:
 
Dziekuje za rady, moze sie niejasno wyrazilam, bo nie chodzilo mi o dopajanie ale o dzienna porcje mleka...

Julinek wczoraj to juz mial zupelny dolek. Na dobranoc ( po 3 godzinach bez picia) wypil 40ml mleka i..przespal cala noc. Wlasnie nakarmialam ja na dziendobry, jak zwykle rano - zje 100ml nie wiecej. A na tym cholernym opakowaniu od NAN stoi jak wol 4x170-200ml dziennie. A ona mi wczoraj w sumie 450ml wszystkiego wypila.
Ja jej wogole nie dopajam bo ona nic oprocz mleka ew. mleka z grysikiem nie przelknie:(
 
Ja tam sie nie przejmuje ze nie pije z butli, jak bedzie chciała to zacznie.
tak patrze po postach zadna nie daje kaszki ryzowej? my przed snem wciagamy miche a i tak po 3 godzinach wstajemy.
Jagusia, moja mała o dziwo pierwszy raz spi od drugiej do teraz az sprawdzałam czy wszystko wporzo u niej, u nas to pierwsza przespana noc od pol roku:szok: .
 
Agutk my próbowaliśmy dawać kaszkę ryżową ale mała płakała po niej cały dzień no i kupy nie mogła zrobić:no: próbowałam już 3 razy i za każdym było to samo więc nie daję :baffled:
 
Michał je kaszkę ryżową 2x dziennie, koło 11 i na kolację o 20. Daję mu ja, bo tylko to mu zaspokaja głód, wilczy gó, w przeciwnym razie wypije 180 mleka i za godzine znowu głodny.Pić też nie chce wcale,hmmm. /ale idę z nim na sposób.Po kaszce, zupce, podaję mu wody gotowanej:)...łyżeczka, tylko tak sie napije i bywa,że nawet 30 ml na raz.Pozdrawiamy.
 
reklama
:-( :-( :-( ale lyzeczka je chetnie, zje codziennie marchewke z ziemniakiem albo z kurczakiem i jeden deserek po poludniu. Tylko mleka je mniej niz wczesniej...powiem lekarzowi na nastepnej wizycie...troche sie martwie:-(
 
Do góry