reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naszych maluszkow

moja Wiktorcia też bardzo ładnie je, nawet nie muszę jej śliniaka zakładać, trzyma rączki na kolankach i ładnie otwiera dziubek:tak: czasami tylko chce sobie popchnąć jedzonko (mama za wolno daje :-D) to wtedy umorusa łapki i jeździ nimi po ubranku:laugh2:
 
reklama
Jagusiu Wiki jakos spokojnie je,śliniak to tak zapobiegawczo w razie czego;-)..gorzej jest jak cos jej nei smakuje wtedy pluje i nawet śliniak nie pomaga hehe..:szok:. a tak to je bardzo ładnie ,tylko w trakcie jedzenia wkłada zabawki do bużki ale to dlatgeo , ze tez za wolno jej daje hehe:laugh2::laugh2:
 
A ja wczoraj tak sie juz zdenerwowalam tym ze jedzonko bylo wszedzie tylko nie w buzce i zalozylam Allankowi przez glowke worek na smieci i zahaczylam go za kolniezykiem!!! Pierwszy raz wszystko bylo czyste a worek poszedl do smieci!!!
 
Kreciku każdy sposób jest dobry jeśli działa:-D:tak: gratuluję pomysłowości bo ja bym chyba na to nie wpadła:-p;-)
 
Hihihi jagusiu wiem ale na pewno gdzies w sklepie dostaniesz takie tanie zwykle a nie te wasze, drogie!!! W tych waszych juz jest oplata za wywoz smieci ale popatrz w sklepie na stoisku z chemia, moze tam cos znajdziesz??? A jak nie to ci zrobie paczke i wysle!!!
 
Kreciku, niesamowita jesteś:-) Ja myślałam o tym, żeby pelerynę założyć Adasiowi ale o worku na śmieci nie, nawet mi przez myśl nie przeszło:tak: nieźle:-D
 
Dziewczyny,w czym pierzecie ciuszki od maleństw.Ja mam wiele rzeczy poplamionych marchewką:-( mocze je w Vaniszu wsadzam do pralki i piore.I co?I dalej poplamione.Do jedzenia daje zawsze śliniak ale często potem sie uleje albo popaprze mi rękawy:-(
 
kAJU niestety MARCHEWKI NICZYM NIE WYWABISZ:no: Ja też próbowałam Vanishu bo ponoć najlepszy i niestety wszystkie plamy schodzą oprocz marchewkowych:-(
Nawet moja mama nie zna sposobu na marchewkowe plamy a miała 4 dzieci więc próbowała przeróżnych sposobów:-D
 
reklama
co w chrupkach kukurydzianych może uczulać??? w składzie jest tylko mączka kukurydziana i sól a moja niunia dostała po nich rumianych policzków:baffled::confused:
czyli chrupki jednak jeszcze odstawiamy:dry:
 
Do góry