reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Karmienie naszych maluszkow

Ja pracuje nad ograniczeniem Briankowi mieszanki...bo zjada jej stanowczo za duzo...5 razy dziennie o 220..240ml...dokladnie dziala wedlug schematu jak na cyca...+obiadek ,deserek ok 14/15..na opakowaniu mieszanki przeczytalam ze podawac do 600 ml dziennie..wiec chyba go przekarmiam..:baffled: ..chyba zaczne stosowac kaszki..zawsze to jakies sniadanko bedzie..
 
reklama
Dzięki dziewczynki-uspokoiłyście mnie!Zwłaszcza Ty Iwonko-nie wiedziałam,że Oleńka była taka duża(Zuiza miała tylko 52 cm i ważyła 3000 g)i już się zmartwiłam,że moje dziecię w jakąś anoreksję popada...
 
Kociu byla duza i to nawet wieksza niz napisalam bo sie pomylilam Ola wazyla 4280 a nie 4230
 
A u nas bez zmian nadal jedzemy na cycu i budzimy sie pare razy w nocy...bylysy na szczespieniu i lekarka powiedziala ze sztuczne mleko musi sie bardzo roznic smakiem od mojego skoro mala go niechce i coz niewypije go za zadne skarby ani lyzeczka ani butelka nawet kaszki niezje na tym mleku...wiec lekarka powiedziala ze niema jej co zmuszac i zeby jej dawac kaszke mleczno ryzowa skoro taka je...co ja mowie ona ja pozera jak tylko widzi miseczke z kaszka to od razu otwiera buzke i jeszcze popycha sobie kasze paluszkiem...wiec wczoraj zakupilam rozne smaki kaszki i niech sobie Ola je na zdrowie...aha czy wy juz dajecie swoim malcom zoltko??bo nam pediatra powiedziala ze moge juz Oli 2 razy w tygodniu dodawac zoltko do zupki...

a nasz schemat zywienia wyglada tak
7.00 cyc
9.00 cyc
12.30 zupka albo danie z mieskiem
16.oo deserek
19.30 kaszka mleczno ryzowa
oczywiscie w miedzy czasie cyc ile razy sie da i cala noc cyc
boziu mam malego obrzartucha...tylko widzi ze ktos cos je od razu lapki wyciaga
Iwonko,u nas identycznie,mieszanką oge sobie buty wypchać;-) a kaszkę uwielbia,zupki i deserki moga nie istnieć,az się martwie ze Oliwier słabo ostatnio je,z trudem mu wciskam po pół słoiczka...
 
reklama
Kociu, moja Kaja jest jak Twoja Zuzia. Je tak samo i ma taki sam wzrost i wage :-)
Ach i smoczek tez ma taki sam jak Twoj Zuzinek na zdjeciach ;) rozowo biały NUK :-D :-D :-D
 
Do góry