reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych brzdąców piersią i / lub butelką

Dziewczyny czy u Was tez tak jest. Mały jak sie budzi na jedzenie, krzyczy, potem ssie pare razy i zasypia. Muszę go wybudzać ruszając butelką, za którymś razem juz nie reaguje. wtedy wkładam go do łóżeczka i czekam, a jemu się po chwili przypomina, że jest głodny i znowu krzyczy. I tak w kółko. Karmienie u mnie trwa ok godziny, czasem dłuzej. W dzień jakoś jeszcze przezyje, ale w nocy, same rozumiecie. Nie wiem co mam zrobić, jak go wybudzać, żeby jadł szybciej. Wiem, że potrafi, bo jak w ciągu dnia przepoje go herbatką i budzi się bardzo głodny wtedy butle wciaga w 20 min.
Kolejne moje pytanie to ulewanie, jemu po jedzeniu sie duzo ulewa. Tak 2 razy czasem 3. Nie wiem czym to może być spowodowane. Aha, na jąką wysokość moge unieść górę materaca? Boję się, że za bardzo uniosę i on się wtedy zsunie w dół, wpadnie pod kołdre
 
reklama
emiliam, jeśli przybiera twój maluszek na wadze to ulewanie nie jest problemem.
Znów ulewania mija jak pokarmy podawe się zagęszcza tj. w momenicie wprowadzania zupek, słoiczków problem mija bo pokarm jest gęsciejszy.
Nie wiem jak z tym przpajaniem herbatkami, one znów rozrzedzają zawartość w jego brzuszku, sa może sprzyjać ulewaniu.


Madzia pijesz 2 x 500 ml karmi dziennie? Kurczę a ja sie zastanawiam.Piwo ciemne, dosładzane, karmelowe, alk. do 0,5% obj., pasteryzowane. Zawiera słód jęczmienny. W sumie nie ma żadnych sztucznych dodatków.
 
Mi pediatra mowił ze to karmi trzeba odgazowac żeby maluszek nie miał potem problemów z brzuszkiem.
 
u mnie w szpitalu polozne tez mowily o karmi, jakby dzidzia zle reagowala to kazaly odgazowywac tylko:-)
 
Z tym spaniem podczas karmienia to i u mojego tak było.. Ze smoczkiem NUK do mleka modyfikowanego schodzi się naprawde długo.. Mam też butelki LOVI i tam jest naprawdę duża dziurka w smoczku. Mały na początku strasznie się dławił tą butelką LOVI bo dla niego za szybko leciało. Dobra była do mleka COMFORT Bebilona bo to ma więcej skrobii i jest gęstsze. Trzeba popróbować różne smoczki, bo w nocy godzinne trawienie to masakra!!
 
oj widzę że nie tylko ja mam mega problemy z laktacją. Już drugi tydzień się morduję, żeby coś się ruszyło i marnie mi to wychodzi. Dokarmianie butelką mi nie pomaga, czym częściej dostaje butlę tym rzadziej chce cyca i koło się zamyka.
 
reklama
Z tym spaniem podczas karmienia to i u mojego tak było.. Ze smoczkiem NUK do mleka modyfikowanego schodzi się naprawde długo.. Mam też butelki LOVI i tam jest naprawdę duża dziurka w smoczku. Mały na początku strasznie się dławił tą butelką LOVI bo dla niego za szybko leciało. Dobra była do mleka COMFORT Bebilona bo to ma więcej skrobii i jest gęstsze. Trzeba popróbować różne smoczki, bo w nocy godzinne trawienie to masakra!!

Ja właśnie karmię małego Aptamilem Easy Digest, to jest własnie to samo co Bebilon Comfort w Polsce. Musiałam zmienić mu smoczki na o średnim przepływie ze względu na skrobię. Próbowałam nawet na smoczki o szybkim przepływie, ale za bardzo mu leciało. Niestety i tak je ponad godzinę:-(
 
Do góry