reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i przepisy maluszków

Ol dzis też miała twarożek na śniadanie i zjadła prawie cały :-) a co, czego nie zjadła ja rozsmarowałam na bułce sobie ;-) obiad też bardzo ładnie :-) na podwieczorek dzis galaretka z tarkowanym jabłuszkiem, a raczej odwrotnie ;-) oby się ten dobry trend utrzymał :-)

z ciekawości sprawdziłam swoją kaszkę: 82%pszenica, 7%owies, 1%ryż, 10% owoce, witamina B1. chyba w każdej owocowej kaszce tych owoców jest jak na lekarstwo ;-)
 
reklama
Dziewczyny dawalyscie maluchom juz cebule, kapuste kiszona? Mam w planie zrobic Olence kapusniaczek. Ale puki co jutro cos na wzor leczo z cukini bedzie:)
 
Mój kosztował kapuśniaku, a dziś to można powiedzieć, że zjadł nawet sporo. Ja powoli przyzwyczajam już do normalnego jedzenia, bo nie chce jeść ani słoiczków, ani tych moich zupek. I tak sobie myślę, że będę dawała trochę naszej zupy i pół słoika, jeśli da sobie wepchnąć;)
 
moja je normalna galaretke z torebki. tak właściwie to jest potarkowane jabłko i tej galaretki jest minimalna ilość, tyle, żeby się razem trzymało ;-)
no ale dziś nie chciała. wolała 2 plasterki drobiowej wędlinki i ser żółty.
 
Ja dzis zrobiłam Miksowi naleśniczki :-D
zmieliłam kaszke ryżową dodałam wodę, kilka miarek Nutramigenu, trochę mąki i odrobinę oliwy. smażyłam na suchej, rozgrzanej patelni... później posmarowałam owocami ze słoiczka. Wcinał aż mu się uszy trzęsły :-D
 
mój tez jadł cebulę hehe

odnośnie kapustty kiszonej...hmmm słyszałam że najpierw podaje sie dziecku ok łyżeczki tego soku z niej i jeśli w okół ust wyjdzie zaczerwienienie tzn zeby nie podawać.

no i przede wszystkim radziłabym nie dawać tej kupnej bo to na occie i innych specyfikach, jak już to chyba własnej roboty:dry:
 
reklama
Do góry