reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Ale macie cudne kąciki/pokoiki..
Monika śliczny komplet lubie takie odcienie :happy2:
Renia bardzo, ale to bardzo podoba mi sie cały kompet...ale przedewszystkim kolor! Lila kolor jest mega, i uwazam, ze dla chlopca jak najbardziej!

Kasiulka, no pokoik poprostu bajeczny :))
 
reklama
Dziewczyny,
Przytulne pokoiki Wasze, zazdroszczę. Gratulacje.
u mnie padła decyzja, mała na razie do sypialni, potem do siebie, czekamy na lozeczko i komode oby dojechala na czas
 
fajne macie te pokoiki i kąciki dziewczyny.
mój M. chce przywieźć łóżeczko i zrobic juz kącik dla małej, a ja mam pietra po tych ostatnich akcjach :-(. ehhh nie wiem co robić :-(
 
ja czekam jeszcze równy tydzien z wstawieniem łóżeczka na swoje miejsce. może do tego czasu przyjda mi obrazki na ścianę i koszyki na komode :D
ale te wasze kąciki i pokoiki takie śliczne ze juz sie nie moge doczeac az ja wszystko poustawiam tak jak ma byc :D już miejsce na łóżeczko zrobione stoi puste....jeszcze tydzień....
 
inamorate to prezent od teściów, ich znajomych córka miała taki przy swoim dziecku i mówiła, że Nobla dla tego kto wymyślił ten bujaczek. No to zobaczymy...
 
Monika super kącik ...

Kasiulka przytulnie tam u Ciebie ... i ściany mają bardzo ciepły kolor - bardzo praktycznie urządzony :tak:

Dziewczyny widzę ze wiekszość ma już pościel naszykowaną - będziecie kłaść bobasy już na poduszkach pod kołdrami ??
 
reklama
Mini no właśnie ja nie mam i albo rozłoży ją mąż jak będziemy w szpitalu albo tylko prześcieradełko i będzie leżał w rożku, albo w śpiworku
 
Do góry