reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

reklama
aaaaaaaaaaaaa ja mam identyczny wzór pościeli do łóżeczka:-):-)
ja to bym z checia chciała różową ale kupowaliśmy duzo wczesniej zanim nie wiedzielismy jaka jeszcze płeć bedzie dlatego taki kolorek nautralny no ale i tak mi sie podoba, Roksanie chyba tez bo szaleje cały czas w brzuchu jakby czuła ze sie kacik dla niej szykuje :)
 
Pokażę Wam mój kącik dzisiaj zrobiłam dla malutkiej :tak: Niestety duży nie jest, bo i pokoik mały a zdjęcia zrobione tel więc jakość kijowa :-(

Zobacz załącznik 433450Zobacz załącznik 433451Zobacz załącznik 433452 Zobacz załącznik 433637


Łózeczko narazie z misiami, bo myślę gdzie je upchnąć a półki podświetlane dlatego tak się odbija :-D
wow ślicznyy kącik a jak mi sie podoba ten baldachim ;-)

a to malutki kącik naszej Roksanki :)) więcej może w trakcie wyjdzie :))Zobacz załącznik 433689Zobacz załącznik 433690Zobacz załącznik 433691
Ahh śliczny kącik i ten komplet poscieli tez sliczny;-)
 
lastpetunia pięknie, uwielbiam baldachimy choć to niby tylko źródło kurzu, ale jak cudownie wygląda :-)
i mnie również, niby siedlisko kurzu ale z drugiej strony jak się nie ma pokoju dla dziecka tylko mały kącik to od razu się przytulniej robi, ja jutro jadę do hurtowni i jeśli tam nie znajdę ładnej pościeli to mam upatrzony taki komplet
liliowy z krówką :-)
ARUŚ 9 elem. POŚCIEL HAFT Z MOSKITIERĄ 120*90 (2085973505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
inamorate, lastpetunia ślicznie będą miały Wasze dziewczynki

u nas też pokoik gotowy :), wydaje mi się że jest całkiem przytulnie, przynajmniej na tyle ile się dało :-)
 
reklama
Do góry