reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Mini dzięki :happy2: u mnie jeszcze trochę potrwa ale jak już będzie gotowe to pochwalę się fotkami jak wyszło
 
reklama
:) no to pokazuję, jednak na początku po Polskiemu powiem co mi się nie podoba
mieszkanie kupiliśmy 1,5 roku temu i to pewnie był pokój dziecięcy jak robiliśmy w wakacje remont mieszkania to stwierdziliśmy, że go zostawiamy jak jest. Oczywiście teraz żałuję, wkurza mnie na maksa ta biała szafa takie koromysło-fakt pojemna, ale zagracony pokój i jak nie ustawić robi się wagon. No i te tapety....Zobacz załącznik 433778Zobacz załącznik 433779Zobacz załącznik 433780Zobacz załącznik 433781Zobacz załącznik 433782Zobacz załącznik 433783Zobacz załącznik 433784

monika masz sliczną pościel i kolor ściany - tak to mój styl :-). Pościel rozłoży mąż jak będziemy w szpitalu
 
Kasiulka - śliczny ten pokoik jak maluszek podrośnie to zrobicie remont jak będzie artysta to nie będzie ci szkoda ścian :-)
A kolorki zrobione w czerwcu i plan był na łóżeczko ale miejsca mało bo zmniejszyliśmy pokój kosztem garderoby.A zamówiłam komodę i nie wiem czy nie za ciasno będzie jak postawie obok.Plan jest przeprowadzki za 2 lata jak dobrze pójdzie może szybciej ale jak się urządziliśmy to mi szkoda teraz i ciężko mi jak myślę że znowu wszystko urządzać od nowa
 
reklama
Do góry