reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

reklama
Perelandra mogłabym Ci pokazać jak wyglada moj pokoj, to by Ci sie polepszyło ;]
Nie załamuje sie, bo juz itak za duzo psychika dzwiga i nie moge sie dobijac tym jeszcze.
 
ale piękne te pokoiki dla Maluchów
a u nas tylko kącik na łóżeczko i fotel dla mamy, nawet komody nie ma tylko jedna duża szuflada
trochę mi smutno z tego powodu :-(


cudne te pokoiki cudne :tak:
ale Perelandra nie łam się - my też bez szaleństwa bo nie ma miejsca - jedyny akcent maluszkowy to łóżeczko w naszym pokoju będzie ;-) Jak maluch nieco podrośnie to wciśniemy łóżeczko do pokoiku Dobrusi - ale też nie będzie wielkiej rewolucji tam :sorry2:
 
anula widzę zetawienie kolorków nieco podobne jak u nas (tylko tak żywy pomarańcz na korytarz planuję, więc dla malucha coś jaśniejszego wzięłam) ;-)

Dziewczyny nie smućcie się małymi kącikami - najważniejsze, żeby były przytulne oraz wygodne dla Was (wygodny fotel mam na myśli); ja z tą przytulnością będę pewnie mieć problem - żeby nadać pokojowi charakter dziecięcy zamiast młodzieżowego... Chociaż coś tam pewnie wykombinuję...
 
Perelandra ja tez tylko kącik, ale co tam. Maluchowi na poczatku to i tak wszystko jedno :tak:. bede miec mała w łóżeczku obok naszego łózka. fotela nie będę mieć bo nie mam gdzie go wstawić no, więc trzeba będzie sobie radzic inaczej. mam nadzieje, że w którymś momencie uda się zamienić mieszkanie, ale to na pewno nie teraz.
 
dziweczyny dopiero odkrylam ten temat vill bardz fajne mebelki no ja nic nie moge robic bo sie przeprowadzamy wiec na nowym moze cos zrobie na razie wszystko w kartonie a komode trzeba jakas kupic ew szafe
 
Perelandra - my też mamy kącik.. ale szczerze mówiąc cieszy mnie fakt, że mamy w ogóle dach nad głową. - tutaj duża zasługa moich rodziców, bo nas przyjeli do siebie w trudnym momencie. Także... ciesz się z kącika dla maluszka, bo niektorzy nawet tego nie mają:-)))) co z tego, że nie masz osobnego pokoju dla maleństwa? Osobny pokoik nie jest potwierdzeniem tego, ze jesteś lepszym rodzicem itd. Ja nie mam nawet fotela - Ty tak ;-))) a co do komody.. Przyszła babcia oddała wnuczce szafkę, a my podwiesiliśmy u nas półki pod sufitem z kartonami, pudełkami, koszyczkami i tam poupychane:p daj, że spokój:D jak ja byłam mała to tez miałam kącik i wcale z tego powodu na gorsza babe nie wyrosłam:p haha
 
Perelandra - głowa do góry! My też będziemy dzielić pokój z Małą. U nas jest jeszcze straszna lipa, bo mamy spady w pokoju i tym samym wszystko musi być niskie, np. komody. Wynaleźliśmy jedno miejsce na szafkę dla córci, ba o ile można nazwać to szafką. 40 cm regał, który akurat wpasował się pomiędzy szafę, a włącznik światła. Łóżeczko stoi obok łóżka. Będziemy mieć oko na Małą. W gruncie rzeczy to się cieszę, że mamy 1 pokój, bo nie wydziwiam za bardzo, wiem że nie mam co zbytnio zmieniać :)
 
reklama
Do góry