reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki/ pokoiki naszych Maluszków :))

:) ja też lubie mieć wszystko pochowane ale mamy małe mieszkanko i niestety pewnie zagracimy je szybciutko. Kochane Wy macie wszystkie łóżeczka już porozkładane? Ja mam łóżeczko jeszcze w piwnicy
 
reklama
Anrezam- a macie pawlacze w przedpokoju? my wykorzystaliśmy przedpokój na maxa, zrobiliśmy na meble na wymiar, mega pojemne. Tylko trzeba było drabinę kupić, żeby do końca sięgnąć:-D
 
pscółka ale piekny pokoik urządziliście dzieciom, gratuluję zdolności!

Anezram - ja jeszcze nie mam łóżeczka złożonego... choć właśnie w końcu udało mi się zmobilizować męża żeby je przyniósł z piwnicy, no i przy okazji okazało się że nie wiadomo gdzie są śrubki do łóżeczka i na razie nie ma jak go złożyć, a ja za 3 dni zaczynam 39tc :szok:
 
U nas jest taki zabobon że się nie rozkłada i żeby mama mi nie truła nie rozłożyliśmy. Materac mamy w domu bo w końcu w Ikei kupilismy i jest tak złożony w ruron że mało miejsca zajmuje. Mąż zostanie sam z rozłożeniem a kupiłam jeszcze baladachim moskitiere również z Ikei (wiem że to skupisko kurzu ale ja jestem zawsze pogryziona przez komary wręcz zjedzona i boje się że mała też będzie miała tak i chciałam ją uchronić. Nigdy męża nie gryzą a ja cała w kropkach :( ) i nie wiem czy wszystko zrobi jak bym chciała ale trudno
pscólka- nie niemamy pawlaczy mielismy ale zlikwidowaliśmy teraz mamy szafe i więcej się mieści w sumie teraz to każdy kącik zagospodarowany i tak zastanawiałam sie gdzie ja wózek postawie narazie stoi na miejscu łóżeczka
 
Anrezam - my w tych oknach, które uchylamy latem mamy siatki zamontowane na taśmę klejącą i o ile nie otwieram drzwi balkonowych to nie mamy ani komarów, ani much w domu (pająka jednego, ale siedzi w jednym miejscu, więc jakoś go toleruję:-D). W tym roku kupimy też siateczkowe drzwi na balkon, bo pewnie będę częściej z młodym na nim siedziała.
 
:) ja też lubie mieć wszystko pochowane ale mamy małe mieszkanko i niestety pewnie zagracimy je szybciutko. Kochane Wy macie wszystkie łóżeczka już porozkładane? Ja mam łóżeczko jeszcze w piwnicy

szczezrze to nawet nie kupilismy lozeczka jeszcze miałam jechac w weekend ale niestety auto mialo byc zrobione i nie zrobilo sie wiec ..

ale jak tylko bedzie w domku to je umyje i ubiore jak sie nalezy ..przy starszej corce lozeczko stalo ubrane juz miesiac przed porodem...

bo ja to musze sama wszystko i musi byc po mojemu hahaha
 
Siatki w oknach o których mówi Pscółka są rewelacyjne. Moja mieścina leży nad jeziorem i robactwa jest pełno. My zrobiliśmy w oknach uchylnych, a balkon mamy zamykany na magnes i można zamknąć będąc na balkonie.
 
też mam balkon zamykany na Zatrzask...magnes w sumie nie wiem jaki to patent hi hi bo rodzice palą i wychodzą na balkon. siatki też mamy, tylko kiepski dopływ powietrza przez nie....
 
Ja jakoś nie widzę różnicy w przepływie powietrza, przeciąg taki robi, że musimy stopery wkładać w okna, żeby nie trzaskało:-D
A te drzwi balkonowe to były w zeszłym roku w Lidlu, mam nadzieję że powtórzą akcję w tym roku, bo były tańsze niż w marketach budowlanych.
 
reklama
Do góry