reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

nie, łóżko piętrowe odpada...początkowo myślałam o łóżku dla nas na antresoli, ale po pierwsze Karollo, a po drugie za niskie mieszkanie. Teraz mamy sofę rozkładaną, której nigdy nie składam, bo po złożeniu jest malutka i źle się na niej siedzi. Nie mam też ściany do zabudowania szafą, bo albo nie wejdę do pokoju albo zasłonie okno albo nie będę miała gdzie łóżek postawić, grrrrr
Nie dość, że mieszkanie kijowe, to jeszcze mam najmniejszy pokój i nieustawny...
 
reklama
Just Me ...lozko pietrowe dla Karolka wspinacza kaskadera...to niezbyt dobry pomysl chyba

Strega, tyle osób wychowało się na łóżkach piętrowych i wszyscy (chyba;-)) żyją, że nie demonizowałabym tego pomysłu...... tym bardziej, kiedy myśli się o maksymalnym wykorzystaniu miejsca. A Karollo jest właśnie idealnie przygotowany do korzystania z takiego ustrojstwa:-D Jak się urodziła moja siostra, mieszkaliśmy w 3pokojowym mieszkaniu i młoda oczywiście wprowadziła się do sypialni rodziców. Ok 2 lat właśnie zrobili jej taki patent i nigdy nic się nie stało- tzn. nie spadła, ani nic w tym stylu. Tylko ze zmianą pościeli było niewygodnie;-)

Estragon, a ta ściana na której teraz stoi regał????
 
a tu lozka dla trojki :-)
Seipersei-cameretta-letti-scorrevoli-aperti-big.jpg
 
no, my też miałyśmy piętrowe, ale chyba starsze bylyśmy wtedy...
justme tam, gdzie jest teraz regał nie da rady, bo nasze ustrojstwo ma 48 cm głębokości, a ja chcę na 60 cm, a taka szerokość w połĄCZENIU z szafą 180 cm i więcej zastawi nam drzwi. obawiam się przy naszym pokoju wymiękłby najlepszy projektant:-D
 
Strega ale Estragon chyba raczej nie szuka rozwiazania dla trojki,ona ma meza i synka,a nie dwoje dzieci:sorry:

ja tez chce dla Nicky lozko pietrowe,chcemy wymienic latem,ale przyznam szczeze,ze troche sie boje wlasnie czy nie jest za mala.z drugiej strony nie usmiecha mi sie kupowac lozka na 2 lata i znowu wymieniac,bo to nie jest tania inwestycja.co myslicie?
 
reklama
Strega ale Estragon chyba raczej nie szuka rozwiazania dla trojki,ona ma meza i synka,a nie dwoje dzieci:sorry:

to byla tylko tak luzna dygresja...bo zeslzysmy na temat lozek pietrowych

Wonka wg mnie dla 2 letniego dziecka lozko pietrowe to zbyt wczesnie, ale to moje zdanie ....moze byc niewiadomo jak sprawne i w ogole ..ale niednak wspiac sie tam albo zejsc z tego jak sie jest zaspanym to nigdy nic nie wiadomo.
Pokoj dziecka powinien byc jednak bezpiecznym miejscem dla naszych maluchow..gdzie moga sie bawic same a nie ze ciagle trzeba patrzec czy nie strzeli cos do glowy zeby zejsc z lozka innym sposobem
my teraz jak sie przeprowadzalismy kupulismy meble do pokoju Mateusza juz z lozkiem takim jak dla nastolatkow... oczywiscie ma barierke, bo lozko jest dosc wysokie, bo pod spodem jest drugie ( dla gosci) i nie bylam z tego powodu happy ..bo myslalam ze bedzie nizsze ...ale materac jest mega wysoki. Ja bylam za lozkeim przejsciowym takim malym z IKEI..ale nie udalo mi sie przekonac V... Te przejsciowki nii sa drogie a naprawde dziecko sobie samo moze na nim samo usiasc i ubrac spodnie/ skarpetki a na tym naszym siedzac dynda nogami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry