reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Sprawdziłam opcję z piętrowymi, i niestety najmniejsze jakie znalazłam było 80x 185 cm, a takie jest niestety za duże...tzn nie byłoby przejścia. Płakać mi się chce, bo jak kupię mniejszą szafę, to znowu bedzie problem z upychaniem ubrań czy zabawek, nie chcę zmieniać łóżka, bo 140 szerkości to i tak za mało, nie wyobrażam sobie spać na 120... Chyba, że wrócimy do niegdyś popularnych wersalek:crazy:, a na takiej sypiam na wsi i po kilku dniach chodzę jakby ktoś mnie poturbował.
 
reklama
S nie wyobrażam sobie spać na 120... Chyba, że wrócimy do niegdyś popularnych wersalek:crazy:, a na takiej sypiam na wsi i po kilku dniach chodzę jakby ktoś mnie poturbował.

estragon
, moze narysuj nam tak odrecznie rzut pokoju?
nasz łóżko jest na 120 i dopóki Lilka z nami nie spala, jakoś dawaliśmy rade, teraz lilka nie chce spać u siebie tylko u nas, jakiś horror, przenieśliśmy sie na trochę większe łóżko ale i tak jest kiszka

a obecne wersalki sa dość wygodne
 
no taki odręczny, tutaj kaloryfer jest już po przerobieniu, bo teraz to jest za drzwiami i rury biegną przez całą długość ściany. TerAZ łóżko stoi odwrotnie, tzn zachodzi trochę na okno:sorry:, a segment jest na tej ścianie, gdzie grzejnik. Prawie cały dzień siedzę nad tym i nic nie wymyśliłam:sorry:. Chętnie przyjmę wszelkie propozycje:sorry:
edit: wstawię zdjęcie u mnie w grupie, bo chyba widac moje nazwisko..
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny to ja też proszę o rady:)
otóż niebawem będziemy malować ściany i zdecydowaliśmy się na farbę beckers
na klatkę schodową wybrałam już kolor, ale zupełnie nie wiem co jest modne jeśli chodzi o pokoje.
Myśle że w gościnnym pokoju jednak powinien być "delikatny"kolor który za rok nie wyjdzie z mody.
Do pokoju młodej myślałam o czymś takim
images
,
beckers%20Caramel%20pudding.jpg
mieszanie dwóch kolorów
tym bardziej że mamy małe skosy w pokojach ale z drugiej strony fajny jest też pomarańcz http://s.sklep.meble.pl/gfx/meblopol/sklep_oferta/93764/626261138.jpg.

A do kuchni?? co byście zaproponowały?

no i marzy mi się taka chociaż szafa
image14.jpg
 
Ostatnia edycja:
Julita a nie boisz sie, ze takie dosc mocnekolory szybko ci sie opatrza? Ja bym postawila na bardziej naturalne kolory ścian, a dodatki zawsze mozesz miec kolorowe, ewentualnie jakiś wyrazisty kolorowy akcent na jednej ścianie?
ja do swojego pokoju kupiłam taki kolor:
Dulux Polska
a do przedpokoju taki:
Dulux Polska

Edit: doczytałam, że to chodzi o Mai pokój. Myslalam, że do salonu chcesz takei róże:sorry2:. A wkuchni jak masz ciemne meble, to ściany tylko jasne
 
Ostatnia edycja:
reklama
no taki odręczny, tutaj kaloryfer jest już po przerobieniu, bo teraz to jest za drzwiami i rury biegną przez całą długość ściany. TerAZ łóżko stoi odwrotnie, tzn zachodzi trochę na okno:sorry:, a segment jest na tej ścianie, gdzie grzejnik. Prawie cały dzień siedzę nad tym i nic nie wymyśliłam:sorry:. Chętnie przyjmę wszelkie propozycje:sorry:
edit: wstawię zdjęcie u mnie w grupie, bo chyba widac moje nazwisko..

Szkoda, że nie mogę zobaczyć zdjęcia/rysunku bo ostatnio urządzałam pokój o metrażu 7m2....!!!! Mam tam szafę zabudowaną i kanapę rozkładaną (po rozłożeniu ma 140x200). Jeśli możesz udostępnij rysunek, może Ci coś pomogę ;)
 
Do góry