reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
Jej bali, gdzie Ty to wszystko chcesz upchać?
Wstępnie widzę sofę pod oknem kuchennym (ściana A), stół z krzesłami na ścianie B, szafa na ścianie C, łoże Leonsja na ścianie D, tv między oknem małym a balkonowym - ściana F i regał z ikea, ale ten mniejszy

EXPEDIT Regał - biały - IKEA , przewrócony na bok - albo pod oknem i na ścianie B - choć to trochę wątpliwe rozwiązanie, bo zakrywa kaloryfer, albo przewrócony wzdłuż ściany G.
Potrzeba Ci aż tyle półek jak w tym większym regale, który wkleiłaś wcześniej ? Jakbyś go postawiła na normalną wysokość wzdłuż bocznych ścian, to zawsze wejdzie Ci na jakieś okno, ma głębokość 40cm, a Ty tylko 18 cm ściany z każdej strony. Jak go postawisz pomiędzy oknami jako przegrodę, to będzie się wchodziło do pokoju prosto na regał.
Może pomyśl nad mniejszym przewróconym, a ewentualnie możesz jeszcze do kącika L. dokupić jakieś półki wiszące, albo ten organizer z plastikowymi szufladami. i postawić mu koło łóżka
 
hej dziewczynki, jutro kończą i już widzę, że było warto, zrobiło się więcej miejsca, ładniejsze kolory

A jakie duże łóżko planujesz dla synka?
I jakie wymiary ma szafa? :-)
właśnie oglądam, myślałam, że się uda z tym materacem co mamy 120x60, ale chyba będzie musiało być większe 140x70,
szafa 150 cm szer.

Jej bali, gdzie Ty to wszystko chcesz upchać?
wszystko już upchnięte i zaczyna wygladać :-)


jakie macie łózeczka dla dzieci? proszę o pomysły
 
jesoo bali - już koniec :szok:? Jakieś turbo włączyłaś? Jeszcze w tych tropikach?

co do łóżeczek to mu jeszcze nie mamy, ale z białych to może zastanowisz się nad tym?

KRITTER Rama łóżka z dnem z listew - biały - IKEA - niedrogie i nawet by Wam pasowało.

Fotki proszę, albo chociaż opis co gdzie upchałaś, bo bardzo mnie ciekawi jak to rozwiązałaś.
 
bali jesteś moim remontowym bogiem, żeby u mnie tak szybko przebiegały remonty...:confused2:

co do feng shui, to przypomniała mi sie moja praca. Właściciel firmy w pewnym momencie zaczął chodzić w białej szacie i sandałach a do sklepów zaczęły przychodzić różne wahadełka i stożki bogactwa oraz medaliony, które trzeba było zawiesić zgodnie z mailowymi instrukcjami. Chodziło o zwiększenie obrotów w sklepach. Szef bulił za to kupę kasy a obroty i tak nie wzrastały:-D. Gdy likwidowali sklep znalazłam na zapleczu pod wielkim regałem na ciuchy jakieś magiczne pudełko z metalowymi kulkami. Odpał totalny:-D
 
reklama
Dziewczyny ja nie na temat trochę ale są jeszcze dzieci które śpią w łóżeczku niemowlęcym???

My planujemy wymienić łóżeczko ale chyba się z tym wstrzymamy jeszcze, bo podoba nam się to:
Obraz_090.jpg
ale chyba za wcześnie na takie...ta wysokość mnie jeszcze trochę przeraża ;)
A w ogóle to ich łóżka mi się strasznie podobają, mają fajne dla chłopców w kształcie samochodu (całe drewniane). Są też takie ze zjeżdżalnią ale nie miałabym gdzie go wstawić :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry