reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Elwi super to lozko, ja sie zastanawiam czy dla Mai juz kupic duze lozko cz zostawic jeszcze lozeczko
 
reklama
zamówiliśmy już regał, głowa mnie rozbolała o tego "projektowani"oby efekt końcowy był zadowalający........trzymajcie kciuki:tak:
 
zostały mi 2 opcje
łóżeczko kritter ikea, białe z owieczkami
i ten piętrus, tylko on nie ma białego, ale ma fajne zagłówki

Justme czy materacyk do tego z ikea jest 160x70 czy tylko ich materacyki pasują?

no i u nas skończyły się białe krzesełka, będę musiała poczekać :baffled:
 
A ja zaszalalam i mam w pokoju ceglasta sciane bardzo i sie ona podoba;)
Mam pytanko doradzicie jakies mebelki lazienkowe? Szukalam po necie ale nic mi w oko nie wpadlo.
 
reklama
Ale ściana z cegły, czy farba w kolorze ceglastym?

DO Twojej łazienki, to chyba białe mebel...? Czy szare? Myślę, że najłatwiej byłoby Ci zrobić na zamówienie.
 
Do góry