reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
Ja kupowałam bordery w Leroy Merlin, coś ok. 25 zeta za rolkę 5m. Nie pamiętam dokładnie ;) Opłaca się bo te są grube i mają ponad 20cm szerokości. Bo są jeszcze takie dupne zwykłe papierowe i wąskie...
 
Dziewczyny subcio są te wasze pokoiki,mebelki,rysunki:-):tak::-)
Wszystkie bardzo mi się podobają.
Przewijak podobnie jak u większości będzie na lóżeczku,potem się zobaczy.Tamtym razem chyba za wiele go nie wykorzystywałam
 
magda102, Ty Babo...wakacji mi się przez Ciebie chce ;))
A to lato stoi pod wielkim ?
A tak na serio, fajny pomysł. Podoba mnie się :happy:

Pokażę Wam w końcu malunek nad łóżeczkiem naszej malutkiej panny, jeszcze bezimiennej ;-)
Łóżeczko, które stoi w naszej sypialni, jak widzicie jeszcze nie do końca przygotowane, ale nie chcę by się już kurzyła pościel i karuzela.

Lampa-księżyć też jeszcze w folii i do fotki tylko zawieszony na gwoździku od zegara żebyście miały pogląd, że on tam będzie, mniej więcej w tym miejscu.

Serca domalowywałam sama, bo w wersji oryginalnej ich nie było. I niestety widać mój anty-talent nawet w tak drobnej kwestii. Mało zgrabne te serduszka i nie jestem zadowolona z ich koloru. Chyba za ciemne, aczkolwiek farba jeszcze do końca z nich nie wyschła.

A ta plamka na nodze wróżki jest od ziarenka piasku, który po wakacjach znalazł się w obiektywie aparatu. Tak mi się przynajmniej wydaje. Wybaczcie zatem tę małą skazę ;))
 

Załączniki

  • DSC_6386.jpg
    DSC_6386.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 102
  • DSC_6390.jpg
    DSC_6390.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 82
  • DSC_6391.jpg
    DSC_6391.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 90
Popieram w 100%, choć ja z początku odstawiałam elfa, znaczy kobietę elfa.....
Ale rewelacyjnie to wygląda ;-)

awru, magda102 serdecznie dziękuję :))

A czy to wróżka, czy elf to pewnie można nazwać i jednym, i drugim. Nawet jak wyszukiwałam w necie, to ten szablon był pod hasłem "wróżki, elfy..." coś w ten deseń.
Zamawiałam mniejsze rozmiary wg własnego planu, ale tak żeby proporcje były zachowane.

A MM sie nie podoba, ale kij z tym....:crazy:
 
magda wakacyjny klimat przy łóżeczku jest po prostu świetny i aż chce się na plaże udać.
Tiger wróżka elf świetnie wygląda i super to wszystko wygląda.
Macie babeczki talenty.
 
reklama
A do mnie kurier przywiozl dzisiaj lozeczko, juz stoi skrecone tylko jakos nie mam pomyslu gdzie go ostatecznie ustawic :eek: I stoi bez sensu na srodku sypialni. Zaczynam odczuwac ciasnote w pokoju :szok:

Teraz w planach mamy malowanie sciany przy ktorej beda staly dzieciowe mebelki i pozniej machne sobie rysuneczki (kupilismy szablonik z samochodzikami i bedziemy uskuteczniac szlaczki :-) )

I jak juz wszystko bedzie stalo na miejscu to moze w koncu dotrze do mnie ze niebawem przybedzie nowy lokator:tak:
 
Do góry