reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
martina to czekamy na foto :) u nas ze złożeniem łóżeczka był większy problem jak z szafa 150cmx 236cm:-D:-D:-D:laugh2::laugh2:
Ja też idę do przodu.. wyciągłam moje magiczne pudełko z farbami, kredkami, pastelami, węglami i będę robić szkice;D
 
martina to czekamy na foto :) u nas ze złożeniem łóżeczka był większy problem jak z szafa 150cmx 236cm:-D:-D:-D:laugh2::laugh2:
Ja też idę do przodu.. wyciągłam moje magiczne pudełko z farbami, kredkami, pastelami, węglami i będę robić szkice;D

hehe:-D a ja właśnie zauważyłam że spód źle daliśmy bo na najniższej wysokości, zamiast najwyższej:-D
ty to zdolna jesteś jak sama szkicujesz, my mamy szablon i nad nim się trudzę jak przykleić żeby było dobrze i nie krzywo:-p nie lubię takich prac po których jak zepsuję nie ma odwrotu:-)
 
To mój K przykręcał bok łóżeczka do dziurki, która byłą przeznaczona do regulacji poziomu ale moje czujne oko nie pozwoliło mu na to pozwolić i szybko sie zorientowaliśmy :):)
teraz zabieram sie do rysunków, poporstu przerysowuje z laptopa na kartkę, i dodaje swoje detale ;)
odezwę się jak już coś zrobie... a Wam życzę miłego składania i rysowania ;D
 
Wlasnie skonczylam przeglada stronki z waszymi pokoikami i kacikami, ktore pojawily sie tu podczas mojej nieobecnosci. Wszystkie sa sliczniutkie i kazdy w swoim stylu.
 
Dziewczyny ja jestem zachwycona pokoikami... u nas narazie wszystko uszykowane ale M rozłoży łóżeczko gdy będę w szpitalu... jutro tylko musze wypucowac przewijak...
 
reklama
Do góry