reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

reklama
dziewczyny macie sliczne te pokoiki i kąciki dla maluszków...
ja dopiero jak wyjdę ze szpitala to bedzie gotowy kącik dla malej :) tatus ma zrobic wszystko tak jak mówiłam i przygotowac kącik dla córci
 
Siemanko,
kurcze wczoraj miałam zapodać jakieś foto kącika dla młodej.... ale nie dałam rady, sprzątanie, pranie, pakowanie do szpitala...
No ale fotki zdążyłam zrobić to wrzucam siedząc na szpitalnym łożu.

Kącik w stanie zabudowy. Nad bordery pójdą jeszcze obrazki z puzzli z Kubusiem Puchatkiem i Hefalumpami, drewniany księżyc i lampka nocna Ikeowska. Tymi meblami, ogólnym sajgonem i stelażem wózka, który oparty jest o łóżeczko się nie przejmujcie, choć i tak tego specjalnie nie widać.Ja świadomie wiem, że tam są. Znaczy wczoraj były hihihi
Fotki ogólnie nieudane, kolory wyszły bardzo do doopy, ale coś tam wypatrzeć można. Jak może zauważycie zmieniłam zdanie co do pościeli, miała być inna gładka z aplikacją, jednak zostałam przekonana do tej z morelowymi miskami.
 

Załączniki

  • DSC00052.jpg
    DSC00052.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC00051.jpg
    DSC00051.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 92
  • DSC00053.jpg
    DSC00053.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 109
Fajnie ten pasek z plażą wyszedł... mozna się poczuć jak na wakacjach:)
wiolan fajnie to może i wyszedł.... kurde pięknie wygląda na żywo, bo te fotki to koszmar zero koloru i jeszcze tak ciemno. Border jest super z tych grubszych tapet i jest bardzoooo szeroki. Te miśki na tej plaży są urocze, ale tego też nie widać.....

Kamil natomiast wybrał sobie border z końmi. Teraz nad łóżkiem ma tak jak w takiej wiejskiej chacie, klimacik..... ;)
 
Magda, klimat wakacyjny jak nic:tak: ale musisz nam jeszcze coś później dorzucić i- ja na przykład- konie u Kamila też chętnie obejrzę:tak:
 
reklama
magda wakacyjny klimat Was nie opuści.. a przy takich warunkach od razu człowiek lepiej funkcjonuje :-)
 
Do góry