reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

dostałam w końcu zamawiane literki do pokoju młodego.. w związku z tym, że umawiałyśmy się na szybką przesyłkę, która niestety przesunęła się o cały tydzień, gratis dostałam obrazek nie zgadniecie z czym/kim........... z MIŚKIEM hehe będzie idealnie pasował :-D
 
reklama
dostałam w końcu zamawiane literki do pokoju młodego.. w związku z tym, że umawiałyśmy się na szybką przesyłkę, która niestety przesunęła się o cały tydzień, gratis dostałam obrazek nie zgadniecie z czym/kim........... z MIŚKIEM hehe będzie idealnie pasował :-D

no to super:) ktoś czuwał nad sprzedawcą żeby mu podpowiedzieć co z małym lubicie:-)
 
byłam bardzo mile zaskoczona.. zamówiłam te literki tak trochę w ostatniej chwili ale zależało mi na tym, żeby mieć je już na sesję - niestety nie wyszło :-(
no ale nie ma tego złego :-D
 
Śliczne pokoiki dziewczyny. My niestety nie mamy miejsca na osobny pokoik dla synka, ale pocieszam się myślą, że na początku to mu nie będzie zależało żeby mieć pokoik tylko żeby go mama nakarmiła i przytuliła:-). Może kiedyś dorobimy się własnego domku i wtedy urządzimy małemu pokoik ze snów :tak:.

A na razie mały będzie spał tutaj:

Uploaded with ImageShack.us

Muszę jeszcze wykombinować jak przykręcić żyrafkę. Cholerstwo nie chce się trzymać :wściekła/y: bo jest robione do drewnianych łóżeczek a nie do takich jak my mamy.
 
Edziook nie martw się nasz maluszek też nie będzie miał własnego pokoju.
Kącik milutki, na pewno mu się spodoba:)
 
reklama
Edziook, bardzo fajny kącik i masz rację, mały o własny pokój nie będzie przecie wrzeszczał, tak jak i nasz;-) Napisz dokładnie jaka ta żyrafka i z czego, to na pewno ktoś wymyśli jak ją przymocować:tak:
 
Do góry