reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

anek przeczytaj na etykiecie ile ta śliwka z hippa ma cukru sztucznego, ja jej więcej nie kupię, a na kupkę możesz spróbować jabłuszko :tak:
Dziewczyny mam do was pytanie, bo moja Lena jak zasiada do obiadu to wcina już cały duży słoiczek :szok: czy to nie za dużo? ale ona jest dużym dzieckiem waży 9,8 kg
 
reklama
cocca moze faktycznie cos mu dolega. A mleczko pije?


anek to na pewno hormony daja ci sie we znaki :) Mnie tez zdarza sie jeszcze ryczec z byle powodu, ale dla mnie sa to jakies wazne rzeczy - przynajmnije tak je odczuwam.
Jesli chodzi o diete robi tak samo tj rano obiadek (1/3 lub pol sloiczka) i sok, a popoludni owoce (pol sloiczka) i sok. Jednak Kuba sie tak nie najada stalym pokarmem jak MM. Po ok 1,5-2h chce juz znow MM.
Kupy sa codziennie - i chwala za to :D
Ale marchewe nadal omijam szerokim lukiem.
 
Ostatnia edycja:
anek przeczytaj na etykiecie ile ta śliwka z hippa ma cukru sztucznego, ja jej więcej nie kupię, a na kupkę możesz spróbować jabłuszko :tak:
Dziewczyny mam do was pytanie, bo moja Lena jak zasiada do obiadu to wcina już cały duży słoiczek :szok: czy to nie za dużo? ale ona jest dużym dzieckiem waży 9,8 kg


Ja zakupuje jalbko ze sliwka jako deserek z Gerbera :) Nie ma cukru :)
Warto popatrzec na inne firmy, jesli Hipp dodaje cukier, moze akurat inna firma nie doda.

Ja bym dawala caly sloiczek jesli dziecko ma apetyt :)
Jakby nie bylo to od 6 msc bedzie im juz przyslugiwac nawet ten wiekszy sloiczek - 190g chyba.
 
Dziewczyny czy to możliwe że chrupek kukurydziany mógłby uczulić???
Wczoraj małej dałam wieczorem 1 a dziś cała zsypana w takie drobne krosteczki ehhh jadła też kaszkę mleczno-ryżową ale dzień wcześniej też ją jadła i nic nie miała w sumie ja więcej jej zjadłam niż ona ;-)Teraz nie wiem czy dziś jej coś podać z obiadku czy czekać aż to zniknie :baffled:
 
Ankusch kukurydza jest raczej słabo uczulająca...a może dawałaś jej jakiś deserek z nowym owocem? Myślę tez jeszcze o mleczku, czy Mała miała już wcześniej te krosteczki?
 
angun kochana nie nic nie podawałam z owocków ...jadła cyce jak na codzień kilka łyżek tej kaszki malinowej ale nie dużo bo wypluwała i wieczorem chrupka nic poza tym i cała zsypana a chrupek pierwszy raz jadła.A krostek żadnych wcześniej nie miała
 
ankusch moze taka reakcja na środek spulchanijacy w chrupkach? Co prawda nie spotkalam sie z tym wczesniej ale jakby nie bylo cos z chemii jest w chrupkach. Kaszka malinowa raczej nie uczulajaca jest ;)
 
reklama
ankusch mozliwe ze to od chrupka jesli jadla go poraz pierwszy wiec najlepiej zrobic przerwe dzisiaj a chrupka sprobuj podac ponownie za kilka dni i obserwuj mala czy wysypka sie pojawi :tak:

U nas przez 4 dni byl kurczak z dynia i marchewka oj Sami strasznie smakowalo to danie ale dziewczyny jakie on baczki puszczal to az szok :-D a dzisiaj dla odmiany szpinak z ziemniakiem a on to uwielbia :tak: :-)
 
Do góry