reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

reklama
Jesli masz jakis przepis ma mirunke (poza smażeniem w panerce) to podaj na książke kucharska :)
Kochana niestety nie tylko smażoną :-)
Anek u nas też oki :-)

My mamy dostęp pewnych jaj od teściowej i gołębi bo mój tato hoduje :-)

pepsi właśnie słyszałam o tych kurczakach i się wstrzymuję z podawaniem.
 
Ostatnia edycja:
Ankusch to teściowa jaja znosi hihihi?????

Ja jeszcze nie słyszałam o takiej rybie miruna. Chyba jestem zacofana:szok:
 
ale te dania dla dzieci z kurczakiem to chyba te kurczaki są dobrej jakości bez hormonów i antybiotyków:tak:
ja takiego z sklepu kuraka też nie dam do zjedzenia Liwia,
 
Ankusch fajnie to wyszło z tymi jajami:tak: A gołębie jaja tez się je?? nie znam się...
Anek bardzo się cieszę ze dynia smakowała.:tak: Dla mnie to jedna ze smaczniejszych zupek. Najgorsza była ziemniaczek ze szpinakiem... A kiedy zaczyna boleć brzuszke niesttey nie wiem. NIby reakcję kilka dni trzeba obserwować ale nie wiem po jakim czasie może się coś objawiać.
 
onanana - te kila dni to są chyb na wysypkę - reakcję alergiczną. Wydaje mi się, że jeśli coś zaszkodzi, ale nie uczuli a są problemy z trawieniem "tylko" to właśnie boli brzusio... Zastanawiam się, czy są to 2, może 3 h? Dzidziek podobno trawi właśnie 3 h... Może jak przez ten czas się nie drze, tzn. że danie się przyjęło? Ehhhh ciemna masa ze mnie z tym wprowadzaniem pokarmów :zawstydzona/y:
 
Ankusch fajnie to wyszło z tymi jajami:tak: A gołębie jaja tez się je?? nie znam się...

Kochana nie tylko jaja:-) ale i mięsiwo :-DChcesz to mogę ci wysłać poczta gołębia ubitego:-D



mirelka mi ostatnio koleżanka opowiedziała historię gdzie spotkała kobietę która powiedziała że przez obiadki gerbera z kurczaka jej małej córeczce pękł torbiel na jajniku i miała operację a endykrolog od razu na wstępie ją zapytał czy dawała małej obiadki z tej firmy...czyli i tam coś może być.
 
Ankusch koniecznie. na pewno będzie pyszne hehe
Anek wiesz co, ja tez jestem ciemna masa i szczerze mówiąc olałam schemat tylko patrzę na moje dziecko i staram się odczytać jej potrzeby. dziś zajadała się chrupkiem kukurydzianym i strasznie jej smakował. Kupki robi co 2-3 dni ale bez problemu, także chyba wszystko narazie jest ok. Nie wiem tylko jak to zrobimy żeby nie piła cysia jak ja będe w pracy bo teraz mimo sporych juz porcji jedzonka nadal chce cysia...
 
reklama
oki dasz adres ja z tatem zagadam i będzie gołąbek :-D A tak serio wiesz jaki pyszny jest rosół.

Moja kopki robi codziennie ale ostatnio mało mi cyca chce ja jej proponuję a ona się odwraca wypije 2,3 łyki i styka ale wszystko ją interesuje obok i może dlatego.
 
Do góry