reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

reklama
co do ryb to tak jak pisze nimfii najlepiej kupować te morskie, ja na razie sama nie gotuję, a w słoiczkach z rybą to tylko łosoś :tak:jak przyjdzie niania to będzie gotować dla małej to wtedy zakupki będę robić u rodziny mego męża w sklepiku rybnym, a jeśli chodzi o podgrzewanie to ja słoiczek wstawiam do podgrzewacza, mam TT i jestem bardzo zadowolona, a owoce podaję w temperaturze pokojowej :-)
 
Wojtuś zjada wszystkie warzywka jakie mu daję, mięska były i tez ok, mam jeden słoiczek z łososiem więc pewnie niedługo podam.
Ja podgrzewam słoiczki w mikrofali i przekładam na miseczkę i mieszam żeby się temperatura wyrównała, zupki muszą być ciepłe bo jak już ostygną to mały nimi pluje:-D
z owocami różnie ale raczej delikatnie podgrzewam choć i tak tych słoiczkowych Wojtek nie za bardzo chce, wczoraj sama zmiksowałam banana to zjadł całego i chętnie
 
Artur zjadł dzis dalszą porcję jabłka gerbera, dziś o dziwo ze smakiem, może dlatego, że bardziej je podgrzałam. Margo tez mam ten z TT i jestem zadowolona!
 
nimfi miruna mmmm pycha uwielbiam się zajadać jak mój tato usmaży :-)


Jesli masz jakis przepis ma mirunke (poza smażeniem w panerce) to podaj na książke kucharska :) Własnie staramy sie eksperymentować z potrawamy, zwlaszcza pieczonymi/duszonymi. Ostatnio mąż zrobił zapiekanego mintaja ze szpinakiem i mieszanka warzywna chińska, ale ten mintaj zepsul smak :/




No a Kuba dzis startowal z jabluszkiem z suszonymi śliwkami. I czekamy na kupke :) Ponoc śliwki i gruszki moga najlepiej pomoc na zaparcia, wiec zobaczymy.
 
Ssabrinaa u mnie w butchersie są tuszki z całego,świeżego królika, zobacz może u Ciebie też są. Takiego zamierzam kupić na początki mięsnych posiłków.

Kurczaków nie polecam zwłaszcza dla dziewczynek! Zdrowszy jest indyk, przepiórki, gęś.
 
my na szczęście mamy dostęp do wiejskich królików, indyków, przepiórek i kurczaków więc się o mięsko nie martwię, trochę gorzej z warzywami i owocami, bo mamy ograniczony wybór
 
ja też szukam już dojść do mięska od gospodarza :-) szczególnie królika, a warzywa i owoce będę miała od moich dziadków, którzy mieszkają na wsi :-)
 
my też mamy dostęp do wiejskich królików, kur, gołębi,jaj :tak:
ogródeczek z warzywkami już zrobiony posadzone min marchew, pietruszka, :tak:
 
reklama
Kurczaków nie polecam zwłaszcza dla dziewczynek!
Dlaczego?:szok:



Ziemniak+dynia z HIPPA ilośc 4 łyżeczki zaliczone o godz. 13:30. Zosinka zajadała to ze smakiem ja nawet zapachu znieść nie mogłam... feeee Brzusio jej nie bolał, bo żadnego płaczu nie było. Jutro drugie podejście.


Dziewczyny, po jakim czasie od podania "słoiczka" może boleć brzuszek? Zosia drze się często pod wieczór ok.17-18, ale to chyba ząbki. Chciała bym wiedzieć, czy to właśnie ząbki, czy może tak późno brzusio.
 
Ostatnia edycja:
Do góry