reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

reklama
dziewczyny podziwiam was,
ja zakupiłam kilka lat temu sprzęt 2 razy spróbowałam nogi,
podarłam się z bólu i wróciłam do maszynki :p,
no ale nie nadarmo mi położne powiedziały po że mam wyjątkowo niski próg bólu 8)

myszorka ja ostatnio się zważyłam i wyszło mi że odkąd przestałam karmić (ponad miesiąc temu) przytyłam 2 kg, i teraz mam kg nadwagi :-[ :-[ :-[, także też na dietę przeszłam, tylko jak ja to wytrzymam ??? :-[
 
cześć
depilator to świetny wynalazek. Ale do bikini to wolę używać plastrów. A pachy raz chciałam wydepilować, ale nie dałam rady - tu zostaje maszynka.
J@god@ 2 kilogramy to zrzucisz raz dwa.
Myszorkam ja też mam chwile słabości. Dzisiaj w pracy koleżanka częstowała imieninowym ciastem, no i się skusiłam :) A jakie było pyszne. Mniam :laugh:
Po tygodniu to u mnie na wadze zbyt wiele nie widać, jakieś 2-2,5 kg. Jeszcze tak z 5 przydałoby się zrzucić. Ale brzuszek mi zmalał i już mogę założyć bardziej dopasowane bluzeczki, a to mnie bardzo cieszy :)
 
hmmmmmmmm
zazdroszcze tego brzuszka mój wygląda jak ciązowy ::) no coż spróbujemy jeszcze raz ale ciezko mi jakoś...... i juz nie mam motywcji

co do depilatorów to tez sie wypowiem ze są extra ale tylko nózki bo gdzie indziej baaaardzo boli
 
ja chcę ważyć 11kg mniej ::), teraz ważę 65kg przy 160cm :(, a podobno do 64kg jest norma, powyżej to nadwaga :(, i całe odchudzanie wzięło, z powodu @ nie dałam rady, czekoladka była ::) i jeszcze mam ochotę :p
 
ja też chciałabym schudnąć, chociaż 5 kg... ale diety odpadają... raz że karmię, dwa, brak mi silnej woli... o 12 powiem sobie że się odchudzam, o 12.10 już jestem w drodze do sklepu po ciastka... :mad: :mad: :mad:
 
jak karmiłam, to byłam chuda. Jak na mnie przynajmniej. Bo ważyłam ok 66 kg a mam 168 cm wzrostu. I do tego mogłam jeść co mi się podoba i w dowolnych ilościach - to były czasy. A jak wróciłam do pracy i przestałam karmić, to nawet nie wiem kiedy zrobiło mi się 76 kg :( I chciałabym tak zejść do 70 chociaż. Mam nadzieję, że mi się uda, chociaż zazwyczaj, jak już widzę pierwsze efekty, to w nagrodę zjadam coś słodkiego. A ze mnie łasuch jest.
 
Giza ja własnie zjadłam batonika bo mój stwierdził wczoraj ze musi mnie podtuczyc ;) :) ale w lecie to razcej mu to nie wyjdzie :p
 
reklama
hej a ja mam depreche z powodu tej głupiej wagi!!! :mad: co ja bym dała żeby zrzucić 8kg ale nie da rady!czasami tak mnie to dobija że szkoda gadać!!!i jeszcze na dodatek sama cały czas bo mąż w pracy!!!!już mam dość!!!fajnie że macie takie humory!!!pozdrawiam was babeczki
 
Do góry