reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

no właśnie dobry temat

ja jadę na depilatorze ale niestety jestem typem z mocnymi powójnymi cebulkami
i dwa dni po depilacji już mam jeżyka i pełno czerwonych kropek

a ta depilacja woskiem to na długo wystarcza??
bo ja jeszcze tego nie próbowałam
 
reklama
Ja robiłam woskiem w gabinecie kiedyś to starczało na 3 tygodnie w porywach do miesiąca. Ale to zależy, jakie kto ma owłosienie i jaką tolerancję na odrosty. Zalety to miało takie, że było szybko, dokładnie i w miarę bezboleśnie. No i nie robiły mi się żadne zakażenia, a po depilatorze czy maszynce zdarza się, że robią mi się małe krostki.
Teraz jadę głównie na maszynce, to z lenistwa.

A jak Wam idzie ćwiczenie, masowanie, nacieranie? Są efekty? Ja z ćwiczeniami dałam d... tydzień ćwiczyłam a jak się przeprowadziliśmy jakoś mi nie wychodzi. :p Masuję się za to w miarę regularnie, ale spektakularnych efektów nie widać. Jedno co naprawdę działa, to krem Yves Rocher ujędrniający, skóra na brzuchu wygląda dzięki niemu dużo lepiej.
 
ooo! ciepłego wosku raz spróbowałam i podziękuję! he he he! cały dzień męczyłam się nad zmyciem tego cholerstwa z nóg! a włosy jak były tak... były! he he he!
depilatora na nóżki używam latem, bo zimą nie chce mi się marnować na to czasu, więc działam maszynką Marka (biedak o niczym nie wie ;D ) natomiast cały rok do okolic bikini ;D tak tak! już nie boli! hi hi hi! i mam spokój na dobre dwa miechy! :laugh:
 
margot! u mnie porażka... :(

w sobotę może kupię sobie kąpielówki... i pojedziemy do Darłówka na basen...
a dziś może skoczę do solarium? ooo! i pojutrze też! i nie będę straszyć ludzi! córka młynarza, cholera jasna!
 
BASIA.J pisze:
ja jadę na depilatorze ale niestety jestem typem z mocnymi powójnymi cebulkami
i dwa dni po depilacji już mam jeżyka i pełno czerwonych kropek

u mnie podobnie.... na początku depilatorem co 3 dni muszę jechać... potem już włoski wymiękają ;) i po jakimś czasie starcza na 2 - 3 tygodnie.... potem w zimie odpuszczam i na wiosnę mam powtórkę z rozrywki....

a mi wosk starczył na 4 dni... to podobnie jak depilator....

toja! depilatorem bikini????????? wow... ale całe owłosienie??? ::) ;D
 
Ja pare razy usuwałąm woskiem ale tylko w gabinecie w domu próbowałam zimnym woskiem ale nic nie wyszło :p
na depilator jestem za słaba boli jak diabli :mad: no i została mi tylko zyleta ::) :p
 
No to nie odbiegamy od normy,ja kiedyś jeszcze próbowałam kremem, to dopiero było bez sensu.Nie dość,że drogie cholerstwo to jeszcze całe spłynęło pod prysznic bez włosków oczywiście,te trzymały się na nogach uparcie.Kurczę ja się boję,że w gabinecie pomogą mi tak samo jak ja w domu i tylko kaskę wydam.

Toja chylę czoła przed Twoim bikini :)

Smarowanie stosuję dość regularnie, a od kiedy mamy prysznic to i masowanie idzie lepiej,kupiłam ujędrniającą serię z avonu i widzę,że na mnie te kosmetyki dobrze działają,chociaż do ideału daleeeekoooo.
 
reklama
to widzę, że ja też jak większość z żyletą zaprzyjaźniona!!!
A smarowanie i masowanie muszę wkońcy się bardziej postarać.
O ćwiczeniach nie wspominam nawet- za duży leń zamieszkał w mojej skórze ;) A przydałoby się, przydało...
 
Do góry