reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

Aniu28, a ja poleam maseczkę DaxCosmetics, taką w jednorazowych saszetkach, ja używam czasami usuwającą oznaki zmęczenia, ale są i inne, np nawilżająca. Moja pięknie pachnie różą i wygląda, jakby ktoś rozuścił perłę
 
reklama
Kurcze strasznie mi wysycha skóra na policzkach. Mam taką suchą, łuszczącą skórę. I piecze:baffled:
Co polecicie?:confused:

jezeli to jest to co ma moj maz, to nie zazdroszcze
walczy z ta choroba od lat, ale wlasciwie prawie nic nie pomaga :baffled:
bardzo uciazliwe to jest, bo nie dosc, ze wyglada jak wyglada, to jeszcze go to okrotnie piecze

mam nadzieje, ze u Ciebie to jest tylko zwykle podraznienie skory
 
A znacie jakies sposoby zeby usunac brazowe plamy z rak po obieraniu ziemniakow?Nie wiem jak mam lapki domyc po pyrkach??
 
na plamy na dłoniach dobry jest sok z cytryny lub kwasek cytrynowy. Albo zapobiegawczo - obieranie w rękawiczkach. Czasem przy farbach do włosów są takie eleganckie , cienkie rękawiczki, bo te żółte to do zmywania i sprzątanie bardziej............
 
Też by mi się jakiś krem przydał. Trochę udało mi się schudnąć, no ale brzuszek wygląda tak sobie :baffled:. Kiedyś używałam z Avonu, ale raczej mało systematycznie, ale byłam z niego zadowolona.
Kurcze, poszłabym na basen. Tylko nie bardzo jet gdzie w tym naszym pięknym mieście :no: Kiedyś chodziłam co tydzień. Teraz czekam aż aquapark skończą budować, podobno latem ma być gotowy, bo na inne baseny ciężko się dostać o jakiejś rozsądnej porze.
 
reklama
Wiesz co Aniu, tak na 100% to nie jestem pewna, ale chyba ten w fioletowym opakowaniu Cellu-Sculpt. Właśnie weszłam na allegro i już za 19 zł można go kupić.
Ale teraz się zastanawiam nad tymz serii ANEW clinical, co to niby ma działać jak gorset. A którego Ty używasz?
 
Do góry