reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

no to wklejam
47093979ic4.jpg
 
reklama
Loli nie obraź się ale na tym zdjęciu widać, ze nie jesteś zbytnio zadowolona ;-) Cóż jak się całe życie miało koński ogon to potem ciężko się przestawić,wiem coś o tym :-) Przyzwyczaisz się.
Strasznie jestem ciekawa jak wyglądasz z tyłu. Z przodu jest dobrze, chociaz ja chyba Cię wolałam w długich. Masz przepiękny kolor.
 
no tak mine zrobiłam straszna, wydaje mi się że ciut lepiej jest w rzeczywistości niż na zdjeciu, ale nie czuję sie w takich włosach dobrze,
chciałam krótkie ale nie tak , nie dogadałam się z fryzjerka,ona miała inna koncepcję,
a kolorek, zaarbowałam włosy,to jest blond jednak przy lampie błyskowej wyszedł taki własnie,
a mój mąż mówi że wygladam staro w tych włosach
 
Nie wyglądasz staro, a jakbyś sobie strzeliła ognistą marchewkę wyglądałabyś bardzo fajnie przy swojej jasnej cerze, i pięknym błękicie oczu :-) tylko chyba mąż by padł na zawał :-D
 
A ja powiem szczerze, ze zdjecie jest nieco niefortunne, dlatego ciezko mi ocenic, mysle, ze w rzeczywistosci jest Ci do twarzy z ta fryzurka, bo masz pociagla twarz. :-D
 
J@god@, to moja dieta warzywno-owocowa to nie jest żadna konkretna dieta. Po prostu staram się jeść warzywa - i surowe i gotowane (ja gotuję na parze w szybkowarze). Z owoców to w sumie jem tylko jabłka i grapefruity. Czasem coś jeszcze. Piję wodę albo czerwoną herbatę. Raz na kilka dni zjadam jajko. No i na śniadanie robię sobie odstępstwo - kaszę mannę na wodzie. Jedzenia prawie nie doprawiam. Jak robię sałatki, to dodaje ordobinę majonezu, ale to na prawdę symbolicznie. Niedawno wyczytałam, że nalezy jeść pestki - dynię, słonecznik, migdały i orzechy.
No i przed rozpoczęciem diety biorę coś na przeczyszczenie.
Zazwyczaj na takiej diecie jestem 2-3 tygodnie. Chociaż kiedyś ledwo tydzień wytrzymałam. Potem stopniowo zaczynam jeść inne produkty. Taką dietę robię sobie zawsze wiosną. Ze względów ekonomicznych czekam, aż ceny warzyw trochę spadną. Raz tylko zrobiłam wcześniej, ale zaczęło mi brakować pieniędzy.
No i musze przyznać, że spada kilka kilogramów, poprawia się cera, nie jestem przemęczona.
 
giza dzięki, zastanowię się i moze też skomponuję jakąś oczyszczającą dla mnie, u mnie manna odpada, już w dzieciństwie nikt i nic nie potrafiło zmusić mnie do jedzenia tego świństwa :cool2:
a wierzcie naprawdę wypróbowali wszystkie sposoby
ale jak mi tylko zapach zaleciał:-p
 
reklama
Do góry