reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

reklama
Anastazzja- śliczny pokoik dla Hani. Zazdroszczę:-). My na naszych wynajętych 50m2 za dużego pola manewru nie mamy dla niuni.Będzie z nami w sypialni.A jak się uda Nam na swoje pójść, to wtedy będzie mieć swój pokoik:). Ja czekam na łóżeczko,które mam od koleżanki dostać w grudniu i zacznę aranżować kącik.
 
Ostatnia edycja:
ja też własnie na moje łóżeczko czekam:D ale musi stanąć tam gdzie teraz komputer, więc pewnie będziemy z rozłożeniem go zwlekać do ostatniej chwili:D i nie wiem co z tym kompem wtedy zrobić:p
 
Vilejka, no my też się pozbyliśmy starego komputera stacjonarnego, żeby zrobić miejsce w naszym pokoju na łóżeczko, zostało jeszcze biurko do usunięcia, ale to w grudniu... W odległej przyszłości przeprowadzka, tak żeby każde dzieciątko miało osobny pokój.
 
Pokoik bardzo mi się podoba:)my dopiero w grudniu, tak gdzieś myślę, że w połowie miesiąca zaczniemy skręcać mebelki (łóżeczko i komoda). Ale póki co Jaś będzie miał kącik w naszej sypialni:tak:może w przyszłości pomyślimy o większym mieszkanku, teraz mamy 47 m2 i jeszcze możemy się nacieszyć dużym łóżkiem w sypialni;-)
 
reklama
ej no laski 46m, 50 m toż to willa w porównaniu do mojego, tak serio te 10 m by się przydało, wogóle marzy mi się kiedyś mieszkanie 3 pokojowe (wystarczyłoby 50 m na te 3 pokoje)jakbym miała 2 dzieci ale raczej to nie doczekanie,to będzie moje a nie banku dopiero za 27 lat ale może kiedyś uda się zamienić z dopłatą i z dodatkowym kredytem na większe- pomarzyć można:-D
 
Do góry